סרטון הדגמה של שידוך מכשיר הבלאקברי אל ה-PlayBook דרך גישור ה-BT

לינק לצפיה ישירות ב-Youtube

ה-PlayBook ממשיך להכות גלים בתערוכת CES2011', החברים מ-crackberry מביאים לנו עוד סרטון עליו. הפעם התמקדו בגישור בין מכשיר הבלאקברי אליו.

כזכור, אחד הדברים החזקים המאפיינים את ה-PlayBook הוא סנכרון מכשיר הבלאקברי אליו ע"י גישור מיוחד ב-Bluetooth וע"י כך איפשור ל-PlayBook להפעיל את האפליקציות שיש לכם על מכשיר הבלאקברי שלכם. זאת כמובן מעבר לאפליקציות הייעודיות המותקנות כבר על ה-PlayBook. היתרון הוא שאם מישהו גנב לכם או אם איבדתם את ה-PlayBook כל המידע אינו קיים עליו בעצם כי אם על מכשיר הבלאקברי שלכם שבכלל נמצא בכיסכם.

בסרטון ניתן לראות הדגמה של עדכון ארועים בלוח השנה, הודעות מייל ואפילו צ'אט BBM המתבצעים על ה-PlayBook כאשר למעשה המידע עצמו קיים על מכשיר הבלאקברי.

מגניב לאללה, למרות שכפי שבטח ראיתם בסרטונים הקודמים, אין תאריך השקה רשמי עדיין, נאמר שם ע"י נציג RIM שההשקה תהיה במהלך הרבעון הראשון של 2011 כלומר בין עכשיו לסוף חודש מרץ.

תהנו

Shlomi
About Shlomi 2334 Articles
שלומי גברא, יוצא תעשיית ההייטק, תמיד משתדל להישאר בחזית הטכנולוגית. מעיד על עצמי כמכור לטכנולוגיה בכלל ולגאדג'טים בפרט. נמנה על נושאי דגל הבלקברי בישראל יחד עם שותפיי היקרים בבלוגברי בעבר וכאן ב-BerryIL בהווה. יחד אנו נביא אליכם את החדשות הטריות מעולם הבלאקברי תוך שימת דגש על הנוגע לנו, בישראל. אנו כמובן, נביא את החדשות אליכם ללא משוא פנים או דעות קדומות. הישארו איתנו, יש הרבה סיבות מדוע :)