הבלקברי KEYone מקבל הורדת מחיר ראשונה

אחרי כמעט שנה בשוק הבלקברי KEYone מקבל בפעם הראשונה הורדת מחיר קבועה כאשר המחיר בארה"ב יורד ל $499 במקום $549, שזה הורדת מחיר של $50.

עד כה בלקברי מובייל הורידה מחירים לטווח זמנים קצר בכל פעם כמו לדוגמה ב Black Friday או בחגים כאלה ואחרים. לרוב אנו רואים ירידת מחיר בשלב מוקדם יותר אך הבלקברי KEYone עדיין מושק בגרסתו הרגילה (כסף) במדינות וכך גם הדגמים החדשים שלו כמו ה Black Edition או הגרסה החדשה ב Bronze. 

אי הורדת מחיר לאורך תקופה כה ארוכה יכולה לספר לנו כי המכשיר נמכר בקצב טוב ובכמויות הנדרשות עבור בלקברי מובייל ולכן עד כה הורדת מחיר הייתה לא רלוונטית. גם עכשיו ההורדת מחיר היא רק בארה"ב באתרי Amazon ו Best Buy.

ב 2 האתרים לא מבצעים למכשיר שליחות לישראל אך כמובן יש דרכים עקיפות (הזמנה לכתובת בארה"ב ואז שליחה לארץ) אם במקרה אין לכם חבר שנמצא בארה"ב ויכול לרכוש עבורכם (או לקבל עבורכם את ההזמנה לכתובת שלו).

כנסו לאתר Amazon.

כנסו לאתר Best Buy.

Roy Shpitalnik
About Roy Shpitalnik 2539 Articles
רועי שפיטלניק, חי חיי בלקברי מאז 2009 אז נחשפתי לראשונה ל8900. עם היסטוריה בעולם הסלולר הישראלי, הדרכות וידע מורחב בנושא הבלקברי, החלטתי שיש קהילה שלמה שחייבת להיות מעודכנת בפרטים הנכונים ולא בנתונים שמנסים לדחוף לה. הקמתי בלוג בלקברי קטן, ולבסוף התמזגתי לתוך הבלוג הזה כדי להביא לכם את הטוב ביותר מעולם הבלקברי.