החל מהעדכון האחרון, PayPal אינה זמינה למשתמשי BBM

זה אמנם לא משפיע כאן בישראל מכיוון שהשירות היה זמין במספר מדינות בלבד, אך החל מהעדכון האחרון השירות של PayPal להעברת כספים ב BBM אינה זמינה. PayPal עדכנה כי החל מאתמול ה 6.2 השירות כאמור לא יהיה זמין יותר למשתמשי BBM.

בלקברי הוסיפה את השירות בערך לפני שנתיים, כאשר היה ניתן להשתמש בשירות בבריטניה,ארה"ב וקנדה ונראה שלמרות שמשתמשים אהבו את השירות לא היו מספיק פעולות כדי להצדיק מבחינת PayPal הישארות ב BBM.

PayPal is always evolving our customer experiences to ensure we are delivering to you the best products and solutions. As a result of our research, we've decided to discontinue the ability to send money with PayPal using Blackberry Messenger (BBM), starting February 6, 2018. Thank you for using this service. There are still many ways to easily exchange money between friends and family with PayPal, including through the PayPal app on iOS and Android, mobile web, PayPal.me, Facebook Messenger, Skype and more. If you have any questions, please contact us by clicking Help & Contact at the bottom of any PayPal page. Thank you for being a valued member of our community, PayPal.

בימים האחרונים דווח בכלי התקשורת כי PayPal גם תסיים את תפקידה ככלי התשלום המוביל של eBay אשר תחליף את השירות בשירות תשלומים הולנדי. PayPal הייתה שייכת בעבר ל eBay אך לפני כשנה (פלוס מינוס) החברות נפרדו והפכו ל 2 חברות עצמאיות נפרדות.
 
מעניין לראות אם BBM תוסיף שירות תשלומים חדש במקום PayPal מכיוון שהעברת כספים בין משתמשים הוא שירות שתופס תאוצה בתקופה האחרונה.
 
Roy Shpitalnik
About Roy Shpitalnik 2539 Articles
רועי שפיטלניק, חי חיי בלקברי מאז 2009 אז נחשפתי לראשונה ל8900. עם היסטוריה בעולם הסלולר הישראלי, הדרכות וידע מורחב בנושא הבלקברי, החלטתי שיש קהילה שלמה שחייבת להיות מעודכנת בפרטים הנכונים ולא בנתונים שמנסים לדחוף לה. הקמתי בלוג בלקברי קטן, ולבסוף התמזגתי לתוך הבלוג הזה כדי להביא לכם את הטוב ביותר מעולם הבלקברי.