עדכון לגבי תנאי שירות ופרטיות של BBM

היום משתמשי BBM קיבלו הודעה בנוגע לשינויים שמתרחשים בחברה ועל כאלה שכמובן כבר התרחשו בשנה וחצי האחרונים. בלקברי נתנה זיכיון לחברת Emtek להשתמש במותג BBM ולעדכן אותו עבור הפלטפורמות שאינן BB10 או BBM Enterprise, כלומר להיות החברה שתרחיב את פעולות האפליקציה באנדרואיד, iOS ו Windows Phone.

מאז BBM הוסיפו הרבה שירותים שחלקם אף זמינים בישראל כמו להזמין Uber ישירות מהאפליקציה, לראות תוצאות כדורגל ולהזמין מלון דרך Hotel Combined. בנוסף הוסיפו תכונות חדשות וביצעו שינויים ב UI של BBM מספר פעמים. גם ה Emoji's הוחלפו אך הוחזרו לאחר זמן יחסית קצר.

ע"פ ההודעה שאף קיבלה פוסט בבלוג של בלקברי כדי להבהיר את הדברים, BBM עדיין שייכת לבלקברי ב 100% כלומר בלקברי לא מכרה את החטיבה של BBM, יחד עם זאת היא מאפשרת ל Emtek וחברת הבת שלה CMW לנהל את BBM ולהגדיל את כמות המשתמשים שלה בפאן הצרכני.

הנקודה החשובה של ההודעה היא שבנקודת הזמן הזאת המידע שקיים יעבור מבלקברי ל CMW, כך שהמידע הקיים של המשתמשים יועבר בסוף חודש פברואר.אם משתמשים לא רוצים שהמידע שלהם יעבור ל CMW הם יצטרכו למחוק את החשבון שלהם עד לתאריך ה 26.2.18.

לא מדובר בשינויים קיצוניים ומעבר המידע יאפשרל CMW להגדיל את היצע השירותים ואף להגדיל את הרשת החברתית BBM Channels ולפתח אותה.

קראו את הפרסום באתר בלקברי.

קראו את תנאי השירות של BBM.

קראו את תנאי הפרטיות של BBM.

Roy Shpitalnik
About Roy Shpitalnik 2539 Articles
רועי שפיטלניק, חי חיי בלקברי מאז 2009 אז נחשפתי לראשונה ל8900. עם היסטוריה בעולם הסלולר הישראלי, הדרכות וידע מורחב בנושא הבלקברי, החלטתי שיש קהילה שלמה שחייבת להיות מעודכנת בפרטים הנכונים ולא בנתונים שמנסים לדחוף לה. הקמתי בלוג בלקברי קטן, ולבסוף התמזגתי לתוך הבלוג הזה כדי להביא לכם את הטוב ביותר מעולם הבלקברי.