ההתראה השגויה בהוואי, האם זה היה נראה אחרת עם AtHoc ?

בימים האחרונים מדברים בארצות הברית על ההתראה השגויה שהגיעה לתושבי הוואי באשר להתראת טילים ועל כך שלא מדובר בתרגיל אלא בהתראת אמת. בעוד התושבים נכנסו למצב חירום והיכנו את עצמם לגרוע מכל, התגלה כי מדובר בהתראה שגויה וכי המערכת הפיצה את ההתראה בטעות.

ממשלת הוואי אינה לקוחה של AtHoc, מערכת ההתראות של בלקברי לזמן חירום, וכזאת שכבר נוסתה בהצלחה בזמן אירועי חירום כמו הפיגוע בבלגיה וההוריקן ביוסטון ממש לאחרונה. 75% מהמדינות בארה"ב הן לקוחות של בלקברי AtHoc, כולל ארגונים רבים ב Fortune 500.

בלקברי AtHoc הוא היחדי שעומד בתקנים המחמירים ביותר של משרד ההגנה האמריקאי, ועל כן ייתכן כי הודעות שגויות כמו שקרה בהוואי היו נמעות אם כלי ההתראות במצבי חירום היה זה של בלקברי.

יתרון נוסף של AtHoc הוא שבניגוד לכלי שאיתו משתמשים לדוגמה בהוואי, הוא יודע להתחבר למערכות נוספות כך שהוא מאפשר תקשורת בין מספר ארגונים ומונע בזבוז זמן וכמובן תגובה מהירה יותר בזמן אמת.

חשוב מאד שהכלים שאחראים על דיווחים כמו התראות בזמן חירום יהיו אמינים ובטוחים כדי שלא יהיה מטרה לארגון אויב. 

מקור.

Roy Shpitalnik
About Roy Shpitalnik 2539 Articles
רועי שפיטלניק, חי חיי בלקברי מאז 2009 אז נחשפתי לראשונה ל8900. עם היסטוריה בעולם הסלולר הישראלי, הדרכות וידע מורחב בנושא הבלקברי, החלטתי שיש קהילה שלמה שחייבת להיות מעודכנת בפרטים הנכונים ולא בנתונים שמנסים לדחוף לה. הקמתי בלוג בלקברי קטן, ולבסוף התמזגתי לתוך הבלוג הזה כדי להביא לכם את הטוב ביותר מעולם הבלקברי.