הבלקברי KEYone מקבל פרס באירוע CES 2018

ארגון IDG (ארגון בינלאומי למידע) אחד מנותני החסות של אירוע CES שהתקיים בשבוע שעבר. בתום הכנס הוא חילק פרסים למותגים המצטיינים ובין החברות אפשר למצוא את כל החברות הגדולות שהציגו באירוע, כאשר TCL שעומדת מאחורי בלקברי מובייל קיבלה מספר פרסים בין היתר על הטלוויזיה המרשימה שלה. אותנו מעניין הפרס שקיבלה בתחום Best Business Smartphone עבור הבלקברי KEYone.

פעם נוספת המכשיר של בלקברי מובייל מקבל הכרה על היכולות שלו ועל כך שהוא מושלם עבור אנשי עסקים שלא רוצים להסתובב עם מטען צמוד וכן מעוניינים במקלדת האייקונית של בלקברי.

מקור.

Roy Shpitalnik
About Roy Shpitalnik 2539 Articles
רועי שפיטלניק, חי חיי בלקברי מאז 2009 אז נחשפתי לראשונה ל8900. עם היסטוריה בעולם הסלולר הישראלי, הדרכות וידע מורחב בנושא הבלקברי, החלטתי שיש קהילה שלמה שחייבת להיות מעודכנת בפרטים הנכונים ולא בנתונים שמנסים לדחוף לה. הקמתי בלוג בלקברי קטן, ולבסוף התמזגתי לתוך הבלוג הזה כדי להביא לכם את הטוב ביותר מעולם הבלקברי.

2 Comments

  1. מה זה שווה כל הפרסים וכל מה שאנחנו כבר שמענו על המכשיר KEYONE אם הוא עוד לא הגיע לארץ מאז שיצא לשוק בעולם . אם אני מסתכל על עצמי כנאמן לבלקברי החזקתי עד לפני כ 3 שבועות את המכשיר Q10 אשר שירת אותי בנאמנה כ 3 שנים וכמובן נאלצתי להפרד בגלל ה WHATSAPP . כעת מה עומד לפני האפשרויות ? PRIV אי אפשר להשיג בארץ או DTECK50 שהוא נמכר אבל ללא מקשים .כעת קניתי את הDTECK 50 מכשיר ללא מקשים מאמין שחלק עברו לחברות אחרות בלי מקשים עם מצלמה ובטריה יותר טובה ,הבעיה שאני רואה שכאשר ה KEYONE יגיע לארץ חלק מהצרכנים לא יקנה אותו כי כבר התרגל למכשיר רגיל ללא מקשים . כל יום עיכוב ימעיט את מספר הקונים של המכשיר עם המקשים . אני יודע שיש מאמצים להביא אותו אבל בנתיים הוא חסר , חלק הביאו מחו"ל וחלק קנו מחנות שהביאה כמה מכשירים בודדים . השאר התייאשו לחכות וגם עברו בלית ברירה למכשיר אחר והסיכויים להחליף במכשיר KEYONE שיגיע אחרי שהשקיעו במכשיר חדש הוא קטן .

    • אני מבין את הטענות, גם אני הייתי רוצה שהמכשירים יגיעו מהר יותר לישראל. אני מכיר שהיבואן עושה מאמץ להביא את המכשירים לארץ.

      הקהל בארץ קונה מה שמוכרים לו בפרסומות ומשווקים לו במחירים טובים. אם המכשיר יגיע לארץ במחיר טוב עם שיווק נכון, זה יכול להימכר טוב.

      לדעתי הקהל יעד יהיה ארגונים, לפחות בשלב ראשון. זה נראה הכי הגיוני.

התגובות סגורות.