בלקברי פותחת עמוד ייעודי ל Radar בלינקדאין

בלקברי מנסה להכניס לתודעה את הבלקברי Radar ואף להפריד אותו ממוצרים אחרים, על כן בלקברי פתחה בלינקדאין עמוד ייעודי עבור המכשיר שלאט לאט תופס כוח בשוק המשאיות בצפון אמריקה.

בלקברי משתמשת ברשתות החברתיות ככלי להעברת התוכן שלה ומידע לגבי מוצרים, וע"מ ליצור תודעה גדולה יותר אין מקום כמו לינדקאין כדי לאתר עוד לקוחות פוטנציאלים שירצו להציע את ה Radar ללקוחותיהם.

ה Radar למי שלא מעודכן הוא כלי ניטור בזמן אמת שמאפשר למנהל עבודה לייעל את עבודת המשאיות שלו. בעזרת ה Radar ניתן לדעת מה תכולת המשאית בזמן אמת ובכך לדוגמה לדעת אם ניתן לשלוח את המשאית למשימות נוספות ולא לשלוח משאית ריקה חדשה. בנוסף ניתן לדעת פעולות שבוצעו במשאית כגון פתיחה וסגירה של הדלתות גם כדי למנוע פריצות.

הבלקברי Radar הוא מוצר שנכון להיום נמכר בעיקר בצפון אמריקה (וספציפית יותר בקנדה) אך ידוע כי גם FedEx נמצאת בשלבים מתקדמים של בדיקת המוצר.

כנסו לעמוד הלינקדאין של BlackBerry Radar.

Roy Shpitalnik
About Roy Shpitalnik 2504 Articles
רועי שפיטלניק, חי חיי בלקברי מאז 2009 אז נחשפתי לראשונה ל8900. עם היסטוריה בעולם הסלולר הישראלי, הדרכות וידע מורחב בנושא הבלקברי, החלטתי שיש קהילה שלמה שחייבת להיות מעודכנת בפרטים הנכונים ולא בנתונים שמנסים לדחוף לה. הקמתי בלוג בלקברי קטן, ולבסוף התמזגתי לתוך הבלוג הזה כדי להביא לכם את הטוב ביותר מעולם הבלקברי.