עדכון בטא למקלדת של בלקברי עם תוספת מעניינת

משתמשי בטא של בלקברי מדווחים על עדכון למקלדת של בלקברי, עם תוספת מעניינת למקלדת הוירטואלית (כמובן שיש תמיכה גם למקלדת הפיזית), שנקראת ע"פ בלקברי Slideboard.

התכונה החדשה מאפשרת לכם להחליק ימינה או שמאלה את המקלדת שלכם ואז לחשוף 2 אפשרויות חדשות. הראשונה תחשוף מקלדת מספרים עם סוגי מטבעות והשנייה אפשרויות של תגובות מהירות שניתן לשלוח. אם אתם משתמשים במכשיר עם מקלדת פיזית, כלומר הבלקברי KEYone, אתם יכולים להשתמש בכפתור ה SYM כדי להשתמש בתכונה החדשה.

Now introducing SlideBoard, which provides quick access to two complementary panels on both sides of current keyboard. It consists of a number pad with some widely used symbols and a quick phrases panel consisting of 4 user customizable phrases. These panels on both sides of keyboard can be accessed by horizontal slide actions, revealing a single panel at any time. The location of these panels can be toggled according to user preferences in the keyboard extensions settings.

הגרסה עדיין בבטא כך שמי שרשום לבטא של בלקברי צריך לראות את העדכון בחנות של גוגל. בתקווה שבשבועות הקרובים העדכון יהיה זמין לכולם.
Roy Shpitalnik
About Roy Shpitalnik 2539 Articles
רועי שפיטלניק, חי חיי בלקברי מאז 2009 אז נחשפתי לראשונה ל8900. עם היסטוריה בעולם הסלולר הישראלי, הדרכות וידע מורחב בנושא הבלקברי, החלטתי שיש קהילה שלמה שחייבת להיות מעודכנת בפרטים הנכונים ולא בנתונים שמנסים לדחוף לה. הקמתי בלוג בלקברי קטן, ולבסוף התמזגתי לתוך הבלוג הזה כדי להביא לכם את הטוב ביותר מעולם הבלקברי.