מרטי בירד, ה COO של בלקברי עוזב ב 1 לדצמבר מסיבות אישיות

חדשות עצובות עבור בלקברי, דיווח ב Reuters מאשר כי מרטי בירד, ה COO (מנהל התפעול) של בלקברי יעזוב החל מתחילת דצמבר את החברה וזאת מסיבות אישיות. היום יצא מייל פנימי בבלקברי עם ההודעה לפיה מרטי בירד החליט לעזוב את החברה לאחר 4 שנים.

לפי הדיווח מרטי אינו מתכוון למצוא עבודה חדשה, אלא להתמקד בבעיות רפאויות במשפחה. אנחנו כמובן מאחלים למשפחה שלו ולו רפואה שלמה, כמו כן אין יותר פרטים לגבי סיבת העזיבה.

מרטי בירד הגיעה לאחר צ'ן כסמנכ"ל התפעול של בלקברי והוא הביא איתו רוח רעננה וקרבית בכל מה שקשור בשמירה על השם של בלקברי וזמינות כלפי משתמשי בלקברי עצמם. כבר בימים הראשונים שלו צייץ מרטי בטוויטר תמונה של אייפון שרוף וכמובן כמה מילות עקיצה.

הוא החדיר רוח קרב כדי להילחם בתקשורת שהייתה נגד בלקברי ואף היה מפרסם טורים שפוגעים באמינות המפרסמים בכך שהיה מפרסם עובדות לגבי בלקברי מול מה שהיה נכתב נגד החברה.

מרטי היה גם הבכיר הראשון מבלקברי להתראיין לאתר UTB כאשר גם אני השתתפתי בראיון איתו, ואפשר היה להבחין שמדובר באדם שהוא כולו בלקברי.

אנחנו כמובן מכאן מאחלים רפואה שלמה לבית משפחת בירד.

Roy Shpitalnik
About Roy Shpitalnik 2544 Articles
רועי שפיטלניק, חי חיי בלקברי מאז 2009 אז נחשפתי לראשונה ל8900. עם היסטוריה בעולם הסלולר הישראלי, הדרכות וידע מורחב בנושא הבלקברי, החלטתי שיש קהילה שלמה שחייבת להיות מעודכנת בפרטים הנכונים ולא בנתונים שמנסים לדחוף לה. הקמתי בלוג בלקברי קטן, ולבסוף התמזגתי לתוך הבלוג הזה כדי להביא לכם את הטוב ביותר מעולם הבלקברי.