גם צעצועי מין יכולים להקליט אתכם

אנחנו מדווחים כאן ב BerryIL על אפליקציות ומכשירים שנפרצים ועל מוצרים בעלי רמת אבטחה נמוכים והכל בעולם המוצרים החכמים שכובשים את השוק. הפעם מדובר במוצר שאני לא יודע כמה מכם משתמשים בו אם בכלל, אך הוא נחשב פופולארי במדינות מסויימות בתחום שלו.

מדובר בצעצוע מין תוצרת חברת Lovesense שמקורה בהונג קונג, וע"פ תלונה של משתמש (או משתמשת) האפליקציה של המוצר מקליטה את המשתמש בעת השימוש. המשתמש אכן נתן הרשאה לאפליקציה ולמוצר עצמו להפעיל מיקרופון ולהקליט אך דרישת האפליקציה הייתה רק כאשר משתמשים בצ'אט הפנימי של האפליקציה (יש צ'אטים בדבר הזה ???).

האפליקצייה מקליטה את המשתמש/ת ושומרת את הקובץ בתקייה של האפליקציה במכשיר. עד כמה שידוע זה תקף לגרסת האנדרואיד בלבד (לפחות כך ידוע עד כה). 

ע"פ החברה מדובר בבאג קטן, והיא אף טוענת שהיא לא שומרת את הקבצים אצלה בשרתים.

As explained in the thread I linked above, we do not store any audio files on our servers. For sound feature to work, we have to create a local cache file. This file is supposed to be deleted in the end of each session but because of a bug in the last version of our Android app, the file wasn't deleted successfully. With this bug, the cache file was stored on the user's device until the next session where the new session overwrites on the previous cache file.

מדובר בחברה שכבר נמצאת בשלבי תביעה כאשר לפני כשנה נמצא כי האפליקצייה נחשבת פריצה אם משתמשים בבלוטות' ובמקרה הזה החברה או משתמשים אחרים יכולים לרגל אחרי המשתמשים. התביעה במקרה הזה עומדת על $3.75 מליון.

מקור.

Roy Shpitalnik
About Roy Shpitalnik 2539 Articles
רועי שפיטלניק, חי חיי בלקברי מאז 2009 אז נחשפתי לראשונה ל8900. עם היסטוריה בעולם הסלולר הישראלי, הדרכות וידע מורחב בנושא הבלקברי, החלטתי שיש קהילה שלמה שחייבת להיות מעודכנת בפרטים הנכונים ולא בנתונים שמנסים לדחוף לה. הקמתי בלוג בלקברי קטן, ולבסוף התמזגתי לתוך הבלוג הזה כדי להביא לכם את הטוב ביותר מעולם הבלקברי.