האם QNX ו TATA Motorsבדרך לעסקה ?

דיווח ב WSJ (וול סטריט ג'ורנל), מדבר על עסקה שנרקמת אך עדיין לא קרובה להיסגר בין בלקברי QNX לבין ענקית הרכב TATA Motors. למי שלא מכיר TATA, ענקית הרכב ההודית היא אחת מיצרניות הרכב הגדולות בעולם כאשר ב 2008 רכשה את Jaguar Land Rover, ענקית הרכב הבריטית.

ע"פ הפרסום באתר של WSJ, 2 החברות בדרך לעסקה שעיקרה היא ש QNX תהיה ספקית עבור Jaguar Land Rover בכל מה שנוגע למערכות האבטחה של הרכבים האוטונומים והרכבים החשמליים של החברה. עם QNX תוכל החברה להפעיל מערכות חכמות כמו גם מערכת המידע של הרכבים.

כיום QNX מוטמעת במעל 60 מליון מכוניות ברחבי העולם, כאשר המערכת תומכת בעיקר במערכות מידע של רכבים. QNX היא הדלת של Jaguar Land Rover לעולם הרכבים האוטונומים כאשר אחד הנושאים שמונעים היום את עליית הרכבים הללו לכבישים, ובעזרת QNX, יגואר לנד רובר תוכל לנהל טכנוגלוגיה מתקדמת ברכבים שלה.

אנחנו כמובן נעדכן לגבי התרחשויות נוספות לגבי העסקה.

מקור.

Roy Shpitalnik
About Roy Shpitalnik 2539 Articles
רועי שפיטלניק, חי חיי בלקברי מאז 2009 אז נחשפתי לראשונה ל8900. עם היסטוריה בעולם הסלולר הישראלי, הדרכות וידע מורחב בנושא הבלקברי, החלטתי שיש קהילה שלמה שחייבת להיות מעודכנת בפרטים הנכונים ולא בנתונים שמנסים לדחוף לה. הקמתי בלוג בלקברי קטן, ולבסוף התמזגתי לתוך הבלוג הזה כדי להביא לכם את הטוב ביותר מעולם הבלקברי.