כנס האבטחה של בלקברי בעוד יומיים – מה מצפה למשתתפים

בתאריךה 24 לחודש (עוד יומיים) תאריך בלקברי בלונדון את כנס האבטחה השנתי לה, כאשר בנובמבר הכנס ייערך בעיר ניו יורק. בלקברי פרסמה את ה אג'נדה של הכנס אשר מחולק כך, היום הראשון מיועד לכלל המשתתפים והוא פתוח לכולם, והיום השני מיועד לשותפים של בלקברי, חברות אשר חברו לבלקברי ע"מ למכור ולתמוך בשירותים של החברה בדומה ל Accel Telecom הישראלית אף תיוצג בכנס.

את הכנס יפתח ג'ון צ'אן, מנכ"ל בלקברי בניאום הפתיחה המסורתי, כאשר לאחריו המשתתפים יוכלו לבחור בין מספר אירועים/פאנלים בהם יוכלו להשתתף. הנושאים הם : Cyber Security, פתרונות המובייל של בלקברי והשינויים הדיגיטלים. היום השני כפי שסיפרנו לכם יהיה ממוקד עבור BlackBerry Partners.

בפאנלים של השותפים של בלקברי ישתתף ע"פ מה שהגיע ל BerryIL גם נציג אקסל טלקום, שלומי. השותפים יספרו על ההצלחה במדינות, והביקורות על מוצרי בלקברי – חשוב לציין שלא מדובר על סמארטפונים אלא על תוכנה. היום השני מתוכנן כך שהמשתתפים יוכלו לבצע Networking עם שותפים אחרים ושיחות אחד על אחד עם מנהלים בכירים בבלקברי וזאת כדי לשפר את היחס והרצון להצליח.

קראו את הפרסום המלא.

Roy Shpitalnik
About Roy Shpitalnik 2539 Articles
רועי שפיטלניק, חי חיי בלקברי מאז 2009 אז נחשפתי לראשונה ל8900. עם היסטוריה בעולם הסלולר הישראלי, הדרכות וידע מורחב בנושא הבלקברי, החלטתי שיש קהילה שלמה שחייבת להיות מעודכנת בפרטים הנכונים ולא בנתונים שמנסים לדחוף לה. הקמתי בלוג בלקברי קטן, ולבסוף התמזגתי לתוך הבלוג הזה כדי להביא לכם את הטוב ביותר מעולם הבלקברי.