גוגל מוחקת גיבויים במכשירים שאינם פעילים מעל חודשיים

הנה מידע עבור משתמשים שרגילים להחליף בין מכשירים, כאשר לא מדובר בין מכשיר אנדרואיד לאנדרואיד אחר, אלא מאנדרואיד לבלקברי 10 או iOS. גוגל מוחקת את הגיבויים שהיא מבצעת במכשירים שלהם במידה ולא היה שימוש של חודשיים במכשיר האנדרואיד האחרון שהשתמשתם בו.

ע"פ הפרסום ה ZDnet הסעיף הזה נמצא בהסכם שמשתמשים אמורים לקרוא בעת הפעלת המכשיר, אך משתמשים לא באמת קוראים את זה. המקרה עלה לכותרות כאשר משתמש של נקסוס 6P עבר להשתמש באייפון ומכיוון שתכנן לחזור לאנדרואיד עם הפיקסל החדש, חשב כי יהיה לו קל לסדר את כל ההגדרות שהיו לו בעת שהשתמש בנקסוס 6P, אך לצערו כאשר הפעיל את המכשיר מצא כי הגיבוי אינו קיים יותר.

גוגל מבצעת את המחיקה גם אם הקובץ גיבוי נשמר בחשבון Premium אישי ב Google Drive. כלומר גם אם הגיבוי נמצא בחשבון דרייב האישי שלכם, גוגל תמחוק אותו. לאחר חודשיים כל קובץ גיבוי מקבל תאריך תפוגה, וזה אומר שאם לא השתמשם במכשיר אנדרואיד כחודשיים לאחר הגיבוי האחרון, אתם תשארו ללא גיבוי כלל.

עמוד התמיגה של גוגל בנושא.

הפרסום המלא ב ZDnet.

Roy Shpitalnik
About Roy Shpitalnik 2503 Articles
רועי שפיטלניק, חי חיי בלקברי מאז 2009 אז נחשפתי לראשונה ל8900. עם היסטוריה בעולם הסלולר הישראלי, הדרכות וידע מורחב בנושא הבלקברי, החלטתי שיש קהילה שלמה שחייבת להיות מעודכנת בפרטים הנכונים ולא בנתונים שמנסים לדחוף לה. הקמתי בלוג בלקברי קטן, ולבסוף התמזגתי לתוך הבלוג הזה כדי להביא לכם את הטוב ביותר מעולם הבלקברי.