אנדרואיד 7 לא יגיע לבלקברי Priv, אושר ע"י מנהל Mobility Solutions בבלקברי

ביום שבת בבוקר ( 5 בבוקר) האתר UTB שבו אני לוקח חלק, חגג 100 תוכניות של ה Blogcast השבועי. בתוכנית התארח אלכס טורבר שהוא מנהל פתרונות לניידים של בלקברי, והוא בעיקר מתעסק עם החברות שחתמו על הסכם זיכיון עם בלקברי ואחראי על פעילות התוכנה לניידים של החברה.

במהלך הראיון שהיה מקיף מאד, אישר אלכס כי אנדרואיד 7 (נוגט) לא יגיע למכשירי הבלקברי Priv. אלכס ציין כי מדובר במכשיר בן שנתיים שקיבל עדכון מאנדרואיד 5 (לוליפופ) לאנדרואיד 6 (מרשמלו) וכי לא גוגל ולא קוואלקום לא תומכות בעדכון המכשיר לגרסה העדכנית. בנוסף עדכן כי המכשיר יפסיק לקבל עדכוני אבטחה בסוף 2018 לפי החלטה של גוגל עצמה שתפסיק לעדכן מכשירים שנמצאים בשוק תקופה של 3 שנים.

בין הנושאים שעליהם דובר, היה גם BBM והשינוי של השרתים שביצעה החברה ע"פ הוראות החוק מהסיבה שעד כה השרתים היו מאוחדים גם לגרסה הצרכנית וכם לגרסה הארגונית, מכיוון שאסור להם לחלוק מידע עם Emtek בתחום הארגוני על בלקברי היה לבצע את ההפרדה שתפגע ביכולת להעביר את חשבון ה BBM של המשתמשים בין מכשירי בלקברי 10 לאנדרואיד.

אלכס דיבר הרבה על בלקברי ועל הקשר עם TCL, ועם אופטימוס וגם על היחסים בין החברות עצמן מה שמאפשר לאופטימוס להשיק בהודו את ה KEYone בעזרת TCL.

צפו בתוכנית המלאה,

Roy Shpitalnik
About Roy Shpitalnik 2503 Articles
רועי שפיטלניק, חי חיי בלקברי מאז 2009 אז נחשפתי לראשונה ל8900. עם היסטוריה בעולם הסלולר הישראלי, הדרכות וידע מורחב בנושא הבלקברי, החלטתי שיש קהילה שלמה שחייבת להיות מעודכנת בפרטים הנכונים ולא בנתונים שמנסים לדחוף לה. הקמתי בלוג בלקברי קטן, ולבסוף התמזגתי לתוך הבלוג הזה כדי להביא לכם את הטוב ביותר מעולם הבלקברי.