ניסיתים להעביר חשבון BBM מבלקברי 10 לאנדרואיד ? אתם לא יכולים יותר

בימים האחרונים משתמשים ברחבי העולם דיווחו כי כאשר ניסו להעביר את חשבון ה BBM שלהם ממכשיר אנדרואיד למכשיר בלקברי 10, הם נתקלו בהודעת תקלה בשרתים. המעבר בין מכשירי אנדרואיד עבר חלק ולכן התקלה נראתה מוזר.

היום לאחר פנייה ל Emtek שאחראית על הצד הצרכני של BBM, דווח כי החל מעכשיו משתמשי בלקברי 10 לא יוכלו להעביר את חשבון ה BBM הפרטי שלהם או את חשבון ה BBM Enterprise שלהם למכשירי אנדרואיד. בין מכשירי בלקברי 10 תוכלו להעביר את החשבונות באופן חופשי וכך גם בין אנדרואיד ואייפון.

We have recently completed changes that prevent users from switching their accounts from an Android, iOS, or Microsoft device to a BlackBerry 10 or BlackBerry OS device. Also, in addition, BBM Enterprise users will no longer be able to switch their BBM Enterprise account to a BBM consumer account on an Android, iOS, or Microsoft device." – BBM Product Management.

נכון, לפחות בישראל זה פחות קורה, אך אם אתם משתמשים ב BBM עם מכשיר בלקברי 10 ואתם רוצים לעבור לאנדרואיד, מומלץ לפתוח חשבון BBID חדש עבור BBM.העניין נובע מהפרדת השרתים המלאה בין בלקברי שאחראית על BBM לבלקברי 10 וEmtek שאחראית על BBM לצרכנים. זה מוזר מכיוון שבסוף מדובר באותו מוצר, יחד עם זאת אפשר להבין מהסיבה ש BBM לצרכנים מיועד לאנדרואיד ואייפון הרבה יותר מאשר לבלקברי 10.
 
נתקלתם בתקלה ? שתפו אותנו.
Roy Shpitalnik
About Roy Shpitalnik 2503 Articles
רועי שפיטלניק, חי חיי בלקברי מאז 2009 אז נחשפתי לראשונה ל8900. עם היסטוריה בעולם הסלולר הישראלי, הדרכות וידע מורחב בנושא הבלקברי, החלטתי שיש קהילה שלמה שחייבת להיות מעודכנת בפרטים הנכונים ולא בנתונים שמנסים לדחוף לה. הקמתי בלוג בלקברי קטן, ולבסוף התמזגתי לתוך הבלוג הזה כדי להביא לכם את הטוב ביותר מעולם הבלקברי.