מעצבת של TCL פרסמה עיצובים למכשיר בלקברי בשם Juno

מעצבת בשם שיאן זאנג, שלפי האתר שלה מעדיפה את השם קייט, היא מעצבת UX בחברת TCL והיא החליטה לשתף את כולם בהצעות שלה לעיצובים שבהם היא עוסקת, בעיקר של מכשירי אלקטל ובלקברי. העיצוב שתפס את העיינים של כולם הוא של מכשיר שקיבל את השם בלקברי Juno.

נראה שקייט השתמשה בחומר פנימי של TCL ונכון לעכשיו האתר שלה הושעה ולא ניתן להיכנס אליו, כך שאולי ישנו סיכוי שהיא הפרה NDA למרות שהמכשיר דומה מאד ל KEYone ייתכן בעיצוב שנפל ולא היה בו שימוש. בפרוטפוליו אפשר לראות כי קייט לא הסתפקה בעיצוב המכשיר בלבד אלא בתכונות נוספות כמו File Manager שחסר נכון להיום באפליקצייה מוטענת מראש במכשירי בלקברי. בנוסף מופיע טעינה מתקדמת שכבר קיימת במכשיר ה KEYone והיא נקראת Jolt.

האתר של קייט.

ברשתות כבר הועלו דעות שמדובר במכשיר בלקברי חדש, אך לפחות לדעתי לא מדובר באחד כזה במיוחד שאנחנו יודעים שהמכשיר הבא יהיה בעל מסך מגע מלא ועתיד להיות יורשו של ה DTEK50.

Roy Shpitalnik
About Roy Shpitalnik 2504 Articles
רועי שפיטלניק, חי חיי בלקברי מאז 2009 אז נחשפתי לראשונה ל8900. עם היסטוריה בעולם הסלולר הישראלי, הדרכות וידע מורחב בנושא הבלקברי, החלטתי שיש קהילה שלמה שחייבת להיות מעודכנת בפרטים הנכונים ולא בנתונים שמנסים לדחוף לה. הקמתי בלוג בלקברי קטן, ולבסוף התמזגתי לתוך הבלוג הזה כדי להביא לכם את הטוב ביותר מעולם הבלקברי.