בלקברי תחתום בקרוב על זיכיון של מערכת ההפעלה שלה עבור אנדרואיד עם יצרניות נוספות

דיווח של האתר ET Telecom טוען כי ממש בקרוב בלקברי תציג הסכם עם יצרניות סמארטפונים לגבי זיכיון עבור מערכת ההפעלה הבטוחה שלה שנקראת כמובן BlackBerry Secure וכיום נמצאת בשימוש במכשירים ממותגי בלקברי בלבד. כידוע לבלקברי הסכם עם 3 מפעלים יצרניים כגון TCL, BB Merah Putih וגם אופטיומס ההודית, ההסכם עם היצרניות הללו אינו שייך להסכמים עם יצרניות הסלולר מכיוון שההסכם איתם הוא עבור ייצור מכשירים ממותגי בלקברי.

ע"פ הדיווח מנכ"ל בלקברי,צ'ן, אמר כי ישנם מוצרים רבים כיום שפועלים ע"ג מערכת ההפעלה של אנדרואיד ועל כן לבלקברי יש אפשרויות רבות עם BlackBerry Secure, כאשר אחת האפשרויות היא מערכת הפעלה של בלקברי לטלוויזיות שפועלות ע"י אנדרואיד.

מדובר למעשה בשלב השני של בלקברי להרחבת השוק של מערכת ההפעלה שלהם עבור אנדרואיד כאשר הראייה הכללית היא עבור מוצרים נוספים מעבר לסמארטפונים המסורתיים.

אנחנו כמובן נמתין לעדכונים רשמיים.

מקור.

Roy Shpitalnik
About Roy Shpitalnik 2504 Articles
רועי שפיטלניק, חי חיי בלקברי מאז 2009 אז נחשפתי לראשונה ל8900. עם היסטוריה בעולם הסלולר הישראלי, הדרכות וידע מורחב בנושא הבלקברי, החלטתי שיש קהילה שלמה שחייבת להיות מעודכנת בפרטים הנכונים ולא בנתונים שמנסים לדחוף לה. הקמתי בלוג בלקברי קטן, ולבסוף התמזגתי לתוך הבלוג הזה כדי להביא לכם את הטוב ביותר מעולם הבלקברי.