ה DTEK50 ו DTEK60 הם חלק מההסכם של בלקברי עם TCL

כידוע לכולם בלקברי הפסיקה לייצר,לעצב ולמכור מכשירים בעצמה. היא חתמה על הסכם מול חברת TCL הסינית על כך שהיא תייצר,תעצב,תמכור ותתן שירות בעבור מכשירים עם המותג של בלקברי. לפני ההסכם המדובר בלקברי עוד השיקה את ה Priv שהוא למעשה המכשיר האחרון שייצא ישירות מהבית של בלקברי. לאחריו הגיעו ה DTEK50 ו DTEK60 שהיו חלק מהסכם ייצור בין בלקברי ל TCL, כך שלמעשה 2 המכשירים יוצרו ע"י TCL אך נמכרו ע"י בלקברי עצמם.

בחודש מאי כך נראה לפי מסמך ששלחה בלקברי ל FCC, ביקשה בלקברי להעביר את הסימונים שלה כיצרנית עבור 3 אישורים לחברת TCL. הסימונים הללו הם הזיהוי של 2 מכשירי ה DTEK, כך שלמעשה החל מתאריך ה 9 למאי, מכשירי DTEK (ה 50 ו 60) הם למעשה חלק מההסכם בין בלקבריל TCL ואם מישהו צריך תמיכה כדאי מאד לפנות לבלקברי מובייל בנושא.

לפי הידוע לנו, לפחות ברמת השמועות מכיוון שעדיין אין כל הודעה רשמית, מכשירי ה DTEK וגם דגם ה PRIV אינם אמורים לקבל את העדכון לגרסה 7 של אנדרואיד. גם ה Priv וגם מכשירי ה DTEK שווקו ע"י בלקברי ונראה שעם השקת ה KEYone שעדיין מגיע בכל יום למדינה חדשה, המכשירים הקודמים קצת נשכחו מאחור ואולי לכן אין טעם לעדכן אותם לגרסה העדכנית ביותר.הרי עדכון שכזה עלול לפגוע במעט במכירות של ה KEYone שמגיע עם גרסה 7.1 ישירות מהקופסה.

העניין יהיה כאשר תושק גרסה 8 והאם ה KEYone יקבל אותו אך כאן כמובן עוד חזון למועד. 

 

Roy Shpitalnik
About Roy Shpitalnik 2539 Articles
רועי שפיטלניק, חי חיי בלקברי מאז 2009 אז נחשפתי לראשונה ל8900. עם היסטוריה בעולם הסלולר הישראלי, הדרכות וידע מורחב בנושא הבלקברי, החלטתי שיש קהילה שלמה שחייבת להיות מעודכנת בפרטים הנכונים ולא בנתונים שמנסים לדחוף לה. הקמתי בלוג בלקברי קטן, ולבסוף התמזגתי לתוך הבלוג הזה כדי להביא לכם את הטוב ביותר מעולם הבלקברי.