מדריך : כיצד לשמור על המכשיר שלכם מוגן עם הגדרות אבטחה

בדומה למכשירי הבלקברי 10, מכשירי האנדרואיד של בלקברי מצויידים בכלי אבטחה גם ברמת המשתמש. הרבה משתמשים במגוון אפשרויות אבטחה שמטרתן לשמור על המכשיר פיזית מפני פורצים או כל אדם שינסה לחטט לנו במכשיר.

לכל אחד יש את כלי האבטחה המועדף עליו ועל כן החלטנו לעבור על מצבי האבטחה הקיימים. חשוב לציין שקיימים מספר רב של אמצעי אבטחה אך אנחנו נעבור על אלו שזמינים באופן תקין ויעיל במכשירים של בלקברי. בין הכלים שעליהם לא נעבור מדובר באמצעי האבטחה של Smart Lock אשר כוללים זיהוי תווי פנים בין היתר.

Password

באפשרותכם לבחור סיסמה ללא הגבלת תווים (כמובן שלא צריך להיסחף), סיסמא לרוב תהיה מורכבת מאותיות וספרות ולרובנו יש השילובים המועדפיים עלינו. אם אתם בעניין של סיסמאות מורכבות, אולי זאת תהיה האפשרות המועדפת עליכם.

PIN

קוד PIN הוא הרכב של 4 ספרות בלבד, ובהרבה מקרים פחות מורכבת מסיסמה רגילה. אם אתם רוצים לשמור על המכשיר שלכם מפני מציצנים ייתכן ש PIN בהחלט יעשה את העבודה. תלוי בקהל איתו אתם מסתובבים.

Pattern

אחת האפשרויות המועדפות בקרב הרבה משתמשים. הסיסמה היא שילוב של רצף שנקבע מראש והוא מורכב בהרבה מכיוון שכאן יש צורך ליצור צורה שבהרבה מקרים אין לה כל משמעות. Pattern מאפשרת לכם לחבר קווים בין מספר נקודות ברצף שחייב להיות קבוע.

Picture Password

שילוב הסיסמה הפופולרית מבלקברי 10. תמונת רקע שעליה מותמעת רצף של סימנים כאשר אתם בוחרים סימן אחד וממקמים אותו על התמונה. ללא ספק מדובר באחד הכלים היותר קשים לפריצה מכיוון שהאופציות רבות מאד וכל פיקסל בתמונה משפיע. מצד שני אם במקרה שכחתם היכן מיקמתם את הסימן על התמונה ייתכן ואתם תנעלו את עצמכם בחוץ.

במכשירי ה KEYone ו DTEK60 יש לכם אפשרות של טביעת אצבע, ואפשרות להכניס למכשיר מספר אצבעות.

מה כלי האבטחה המועדף עליכם במכשיר ?

Roy Shpitalnik
About Roy Shpitalnik 2502 Articles

רועי שפיטלניק, חי חיי בלקברי מאז 2009 אז נחשפתי לראשונה ל8900.
עם היסטוריה בעולם הסלולר הישראלי, הדרכות וידע מורחב בנושא הבלקברי, החלטתי שיש קהילה שלמה
שחייבת להיות מעודכנת בפרטים הנכונים ולא בנתונים שמנסים לדחוף לה.
הקמתי בלוג בלקברי קטן, ולבסוף התמזגתי לתוך הבלוג הזה כדי להביא לכם את הטוב
ביותר מעולם הבלקברי.