בלקברי משתפת פעולה עם Slack, תנוהל גם ע"י UEM

בלקברי ממשיכה להרחיב את היכולות שלה כמובילה בתחום ה EMM, כאשר היא הכריזה על שותפות עם אפליקציית ביצוע המשימות Slack, אשר מאפשרת למשתמשים שלה לפתוח קבוצות עבודה ולעבוד ביעילות. ע"פ ההכרזה, Slack תשולב גם ב BlackBerry Dynamics ותאפשר למשתמשים ארגוניים של UEM להנות מרמת אבטחה ויעילות נוספת עם Slack.

החיבור מתאפשר תודות ל AppConfig קהילת פיתוח אפליקצייות ארגוניות שאליו הצטרפה בלקברי. AppConifg מאפשרת לארגונים ומפתחים ליצור קשרים, ולשלב את האפליקציות בתוך הכלים הארגוניים כדוגמת בלקברי UEM, 

היכולת של בלקברי UEM לשמור על Slack בטוחה היא צעד נוסף של בלקברי מכיוון שרק לפני מספר חודשים נמצאה פירצה ב Slack, והיום עם בלקברי לקוחות ארגוניים יוכלו להרגיש בטוחים יותר בשימוש של האפליקציה הפופולרית.

קראו את הפרסום המלא בבלוג של בלקברי.

Roy Shpitalnik
About Roy Shpitalnik 2503 Articles
רועי שפיטלניק, חי חיי בלקברי מאז 2009 אז נחשפתי לראשונה ל8900. עם היסטוריה בעולם הסלולר הישראלי, הדרכות וידע מורחב בנושא הבלקברי, החלטתי שיש קהילה שלמה שחייבת להיות מעודכנת בפרטים הנכונים ולא בנתונים שמנסים לדחוף לה. הקמתי בלוג בלקברי קטן, ולבסוף התמזגתי לתוך הבלוג הזה כדי להביא לכם את הטוב ביותר מעולם הבלקברי.