הבלקברי KEYone מגיע לדרום אפריקה וגם גרסה זהובה באמירויות

בלקברי מובייל הודיעו השבוע ביוהנסבורג שבדרום אפריקה שהחל מתאריך ה 7 לחודש הבלקברי KEYone יחל להימכר דרך Cellucity ובתאריך ה 8 לחודש לתקופה מוגבלת גם דרך Vodacom. המכשיר שיימכר בדרום אפריקה יהיה הדגם הרגיל ולא ה Black Limited Edition.

השוק בדרום אפריקה נחשב לחשוב עבור מכשירי בלקברי, כאשר המכירות של המכשירים תמיד היו טובות בעיקר של מכשירי BBOS שהובילו את המכירות גם בעידן של בלקברי 10. החזרה של TCL עם ה KEYone לשוק הדרום אפריקאי הוא בהחלט סימן טוב.

באמירויות השיקו למכירה מוגבלת את ה KEYone בגרסת זהב במחיר של $816. המכשיר מוצע למכירה מוקדמת דרך הספקית הגדולה Axiom. גרסאות מוזהבות של מכשירי בלקברי ובכלל מאד פופולאריות במדינה שמאד אוהבת זהב, וכנראה שלדגמים הללו יש ביקוש רב בעיקר בשביל Show Off. נכון לעכשיו הגרסה המוזהבת לא תימכר בשווקים נוספים.

כנסו לעמוד של Axiom.

Roy Shpitalnik
About Roy Shpitalnik 2539 Articles
רועי שפיטלניק, חי חיי בלקברי מאז 2009 אז נחשפתי לראשונה ל8900. עם היסטוריה בעולם הסלולר הישראלי, הדרכות וידע מורחב בנושא הבלקברי, החלטתי שיש קהילה שלמה שחייבת להיות מעודכנת בפרטים הנכונים ולא בנתונים שמנסים לדחוף לה. הקמתי בלוג בלקברי קטן, ולבסוף התמזגתי לתוך הבלוג הזה כדי להביא לכם את הטוב ביותר מעולם הבלקברי.