בלקברי מגיבה על הפרסומים בימים האחרונים

בלקברי לוקחת את המושכות ומגיבה למספר כתבות שפורסמו ברשת בימים האחרונים. בשבוע האחרון פורסמו מספר כתבות שעל העיקריות החליטה להגיב בלקברי. מדובר בכתבה אחת עם מנכ"ל TCL צפון אמריקה ובלקברי מובייל, סטיב סיצולי, אשר נקראת "העתיד של בלקברי : ראיון עם סטיב סיצולי", הכתבה שמדברת על עתיד החברה לפחות לפי הכותרת, היא ראיון בסגנון שאלה ותשובה (כפי שאנחנו ערכנו עם סטיב אצלנו באתר) והיא ממוקדת בעולם המכשירים שכפי שאתם יודעים בלקברי כבר לא מייצרת.

בכתבה אין נגיעות לעולם התוכנה ואבטחת המידע או ה IoT שהם העתיד של בלקברי ועל כן בלקברי הציעו שם חדש לכתבה "עתיד המכשירים של בלקברי : ראיון עם סטיב סיצולי".

הכתבה השנייה הייתה בעלת רעש גדול יותר במדיה כאשר פרסום של ה Globe טען כי אוטוואה (האזור ממנו מגיעה בלקברי בקנדה) החליטה לפתוח את השערים לסמארטפונים של סמסונג ע"ח אלו של בלקברי.

בכתבה נאמר כי ההחלטה של הממשל הקנדי להשתמש בסמארטפונים נוספים מסמנת סיום של תקופה, כאשר בלקברי מגיבה לכך בעובדה שהם לא מייצרים מכשירים כלל.

בלקברי אף טוענת כי הממשל מגדיל את הפעילות מול בלקברי וכי כל מכשיר סלולרי של הממשל מותקנת עליו תוכנה של בלקברי, UEM או כל שירות אחרת כמו Workspaces ועוד.

נראה כי בלקברי החליטה שהיא לא יכולה לשבת בצד בעוד עיתונאים אינם מספרים את כל העובדות אלא רק חלק שיוציא לא טוב את הענקית הקנדית.

לפרסום המלא בבלוג של בלקברי.

Roy Shpitalnik
About Roy Shpitalnik 2539 Articles
רועי שפיטלניק, חי חיי בלקברי מאז 2009 אז נחשפתי לראשונה ל8900. עם היסטוריה בעולם הסלולר הישראלי, הדרכות וידע מורחב בנושא הבלקברי, החלטתי שיש קהילה שלמה שחייבת להיות מעודכנת בפרטים הנכונים ולא בנתונים שמנסים לדחוף לה. הקמתי בלוג בלקברי קטן, ולבסוף התמזגתי לתוך הבלוג הזה כדי להביא לכם את הטוב ביותר מעולם הבלקברי.