האקרים טוענים כי פרצו לשרתי Mandiant שבין לקוחותיה גם צה"ל

האם חברת אבטחת המידע Mandiant נפרצה ? גם אם כן אנו לא יודעים מה מידת הנזק האמיתי שנגרמה כתוצאה מהפריצה. ע"פ האקרים שהשתמשו בהאשטג LeakTheAnalyst# כחותמת לפריצה הם פרצו לחשבונות של עדי פרץ, חוקר אבטחה בכיר בחברה ולכן הם הצליחו לשים את ידם על מידע בנוגע ללקוחות החברה שבניהן ניתן למצוא את משרד ראש הממשלה (הישראלי),צה"ל ובנק הפועלים.

Mandiant היא חברת אבטחת מידע אמריקאית שמקורה באריזונה ושוויה כ 100 מליון דולר.

ע"פ הדיווחים, האקרים השיגו את פרטי החשבונות של עדי בלינקדאין וגם את חשבונות ה Webex ו Jira ומשם הם הצליחו להיכנס למחשב של חברת האבטחה. האקרים אף השחיטו את עמוד הלינקדאין של עדי.

בעמוד באתר Pastebin פרסמו הפורצים את המידע שברשותם לפחות בחלקו ואף רשמו הערות בנוגע לפריצה ועל העבודה הקשה שבמשימה שלהם.

ע"פ עידו נאור, חוקר אבטחה בחברת קספרסקי, אין הוכחות לנזק אמיתי וכי לפי הידוע רק תחנת עבודה אחת נפרצה ולא ברור איזה מידע באמת נגנב מהחברה. 

מקור.

Roy Shpitalnik
About Roy Shpitalnik 2539 Articles
רועי שפיטלניק, חי חיי בלקברי מאז 2009 אז נחשפתי לראשונה ל8900. עם היסטוריה בעולם הסלולר הישראלי, הדרכות וידע מורחב בנושא הבלקברי, החלטתי שיש קהילה שלמה שחייבת להיות מעודכנת בפרטים הנכונים ולא בנתונים שמנסים לדחוף לה. הקמתי בלוג בלקברי קטן, ולבסוף התמזגתי לתוך הבלוג הזה כדי להביא לכם את הטוב ביותר מעולם הבלקברי.