מרמה חדשה ב WhatsApp, גונבת את פרטי האשראי שלכם

העולם של WhatsApp אינו בטוח כל כך, מידי פעם צצה לה מרמה חדשה שמנסה לפגוע במשתמשים. הפעם מדובר בתקיפה שתראה אמינה מאד אם אתם לא מאלה שחושדים בכל דבר. פעולת המרמה מבקשת ממשתמשים לשלם די מנוי שנתיים עבור השימוש באפליקצייה כך שברגע שתכניסו את פרטי התשלום, התוקפים יוכלו להנות ממספר כרטיס האשראי שלכם.

בעבר WhatsApp אכן דרשה תשלום ממשתמשי אנדרואיד ואייפון לאחר שנה של שימוש סכום סמלי של $0.99  אך בתחילת 2016 הודיעה באופן רשמי כי היא תפסיק לדרוש כסף ממשתמשים. על כן המרמה החדשה עושה שימוש בנתון שמשתמשים יודעים כמשהו שהגיוני שיבקשו לעשות בשלב כזה או אחר.

כך נראת ההודעה שמגיעה למשתמשים באפליקציה, וממנה כדאי מאד להיזהר. אנחנו כמובן ממליצים להשתמש ב BBM, אך אם אתם משתמשים ב WhatsApp חשוב להיות זהירים ולא להקליק על כל קישור שמקבלים.

מקור.

Roy Shpitalnik
About Roy Shpitalnik 2539 Articles
רועי שפיטלניק, חי חיי בלקברי מאז 2009 אז נחשפתי לראשונה ל8900. עם היסטוריה בעולם הסלולר הישראלי, הדרכות וידע מורחב בנושא הבלקברי, החלטתי שיש קהילה שלמה שחייבת להיות מעודכנת בפרטים הנכונים ולא בנתונים שמנסים לדחוף לה. הקמתי בלוג בלקברי קטן, ולבסוף התמזגתי לתוך הבלוג הזה כדי להביא לכם את הטוב ביותר מעולם הבלקברי.