מדריך : כיצד להציג את המכשיר שלכם על מסך המחשב באמצעות Windows 10

מי מאיתנו לא צריך לשדר את המסך של המכשיר שלו למסך גדול יותר, ולא חשובה הסיבה בין אם מדובר בהצגה של אלבום תמונות לכל המשפחה או אולי את סדרת ה Netflix האהובה שלכם. אך לעיתים קורה שהמחשב שלכם לא יודע להתחבר למחשב באופן חוטי כאשר יש לו רק חיבור HDMI או VGA, כאן נכנס כמובן ה Wifi.

בעדכון הגדול של חלונות 10, נוספה תכונה חדשה בשם Connect, היא מאפשרת לכם לחבר מכשירים ולהציג אותם חי על המסך שאליו התחברתם. כך שאם המסך בסלון מחובר אליו מחשב עם חלונות 10, תוכלו להציג בקלות את הסמארטפון שלכם עליו ובאיכות טובה כמובן.

חשוב לציין שגם חלק ממכשירי בלקברי 10 יכולים להתחבר באופן הזה למסך מחשב/טלוויזיה.

אז איך עושים את זה ?

קודם צריך לחפש את Connect בחיפוש, כמו בתמונה.

ואז יופיע המסך הכחול שבעזרתו יבוצע החיבור ובו יוצג המכשיר שלכם ע"ג המסך.

לאחר מכן יש להיכנס במכשיר שלכם ל Cast, שנמצא בהגדרות תחת Display (תצוגה אם המכשיר שלכם בעברית). אם המכשיר והמחשב נמצאים על אותה רשת, המכשיר יזהה את המחשב שלכם ותוכלו לבצע Connect למסך המחשב.

לאחר החיבור תוכלו לראות את המכשיר שלכם על המסך של הטלוויזיה/מחשב ותוכלו לשלוט במכשיר גם דרך המקלדת כאשר עם החצים תוכלו לנווט בין המסכים ובלחיצת Enter לפתוח אפליקציות. מבחינת הקלדה, כרגע התמיכה היא באנגלית בלבד, כך שאם יש לכם צורך בהקלדה למשל ב YouTube או נטפליקס תוכלו לבצע זאת באנגלית.

צפו בסרטון קצר שמדגים את השליטה עם המקלדת והקלדה באנגלית,

 

Roy Shpitalnik
About Roy Shpitalnik 2539 Articles
רועי שפיטלניק, חי חיי בלקברי מאז 2009 אז נחשפתי לראשונה ל8900. עם היסטוריה בעולם הסלולר הישראלי, הדרכות וידע מורחב בנושא הבלקברי, החלטתי שיש קהילה שלמה שחייבת להיות מעודכנת בפרטים הנכונים ולא בנתונים שמנסים לדחוף לה. הקמתי בלוג בלקברי קטן, ולבסוף התמזגתי לתוך הבלוג הזה כדי להביא לכם את הטוב ביותר מעולם הבלקברי.