עסקה של בלקברי עם חברת ענק עתידה לשנות את ענף הלוגיסטיקה

אולי שמעתם על זה ואולי ראית כמה חדשות של עסקאות שבלקברי חתמה עם חברות לוגיסטיקה שונות. עכשיו יש שמועות על עסקה עתידית שבלקברי יכולה לחתום עם חברה בעל שם גדול. מה עסקה כזאת עתידה לעשות לענף הלוגיסטיקה ולבלקברי ?

נתחיל עם בלקברי,. החברה עברה להתמקד במה שאפיין אותה בתחילת דרה, תוכנה, אבל כאשר אנחנו מדברים על עולם ה IoT של בלקברי, הדיבור הוא על חומרה. יש כבר מוצרים מסוג מכ"ם בתעשיית הובלות, אבל מעולם לא ראינו עם היכולות של ה Radar של בלקברי.

אני עובד עבור חברת לוגיסטיקה ואספקה, ואנחנו משתמשים במוצרים שעוקבים אחר כלי הרכב והמשאיות שלנו כדי שנוכל לדעת היכן הבלדרים שלנו וכאשר הם עצרו את כלי הרכב שלהם. ה Radar של בלקברי יכול לעשות הרבה יותר . מנהלים יכולים למקסם את יעילות העבודה של העובדים שלהם, הם יכולים לדעת אם הנהגים יש קונטינר ריק כדי שיוכלו לתת להם מסלולים חדשים ולכן להרוויח יותר כסף עם פחות הוצאות באותו יום עבודה.

בלקברי יכולה להוביל את תעשיית הלוגיסטיקה ויש הרבה כסף בענף זה. בלוגיסטיקה, חברות תמיד מחפשות מוצרים חדשים שיסייעו להם להפחית עלויות ה Radar עושה בדיוק את זה.

ה Radar מנוהל באמצעות עמוד  אינטרנט, כך שתוכל לנהל אותו ולהתעדכן מכל מקום עם מחשב. תוכל להטביע אותו באפליקציית החברה או בדף האינטרנט שלך באמצעות ממשק ה- API של ה Radar.

נכון להיום ה Radar זמין רק בצפון אמריקה ואין תג מחיר רשמי עבור המוצר, אולם אנו שומעים כי השירות יעלה 200 דולר עבור מכשיר מכ"ם עצמו (ליחידה) ו 10 $ עבור השירות מדי חודש. אם בלקברי אכן תעלה על המפה עם ה Radar, ותכבוש את שוק הלוגיסטיקה ייתכן והיא תוכל למנף את המוצר גם לתעשיות נוספות.

Roy Shpitalnik
About Roy Shpitalnik 2539 Articles
רועי שפיטלניק, חי חיי בלקברי מאז 2009 אז נחשפתי לראשונה ל8900. עם היסטוריה בעולם הסלולר הישראלי, הדרכות וידע מורחב בנושא הבלקברי, החלטתי שיש קהילה שלמה שחייבת להיות מעודכנת בפרטים הנכונים ולא בנתונים שמנסים לדחוף לה. הקמתי בלוג בלקברי קטן, ולבסוף התמזגתי לתוך הבלוג הזה כדי להביא לכם את הטוב ביותר מעולם הבלקברי.