בלקברי תגן עליכם מפרצות SS7 עם SecuSuite

פרוטוקל SS7 שכבר כתבנו עליו בעבר, הוא קוד שנכתב אי שם בשנות ה 80 ועדיין בשימוש. העניין עם הפרוטוקול הוא שמאז שנכתב אף אחד לא חסם את החורים שיש בו ויש בו לא מעט. האקרים שיודעים לנצל את הפרוטוקול יכולים לפגוע במשתמשים בעלי מכשיר סלולרי בעזרת SMS, האזנה לשיחות שלכם ולקבל את המיקום שלכם.

בלקברי מציעה ללקוחות ארגוניים את SecuSUITE שתגן עליהם מפני החורים של SS7 הקיימים. בזמן שארגונים רבים עובדים עם מכשירים שהפרוטוקול נמצא בהם ואותם ארגונים כלל לא מודעים לסכנות של המידע ואבטחה שלהם בזכות אותו פרוטוקול וותיק.

בבלוג הרשמי שלה, בלקברי מסבירה על הסכנות ואיך ניתן להתגונן.

Imagine a terrorist tracking the location of military personnel via GPS. Imagine an unscrupulous government listening in on calls made by foreign diplomats. Imagine an attacker gaining access to your business’s data center by hijacking your SMS authentication. Imagine an underhanded competitor eavesdropping to get wind of an upcoming acquisition, then going behind your back to steal the company from you.

קראו את הפרסום המלא מהבלוג של בלקברי.

Roy Shpitalnik
About Roy Shpitalnik 2539 Articles
רועי שפיטלניק, חי חיי בלקברי מאז 2009 אז נחשפתי לראשונה ל8900. עם היסטוריה בעולם הסלולר הישראלי, הדרכות וידע מורחב בנושא הבלקברי, החלטתי שיש קהילה שלמה שחייבת להיות מעודכנת בפרטים הנכונים ולא בנתונים שמנסים לדחוף לה. הקמתי בלוג בלקברי קטן, ולבסוף התמזגתי לתוך הבלוג הזה כדי להביא לכם את הטוב ביותר מעולם הבלקברי.