מכירת KEYone לא נעול לספקיות בקנדה תערך רק החל מהקיץ

הבלקברי KEYone הושק בקנדה ב31.5 כמעט לפני חודש. עד כה הושק המכשיר עבור הספקיות הקנדיות בלבד, כך שלקוחות שמעוניינים לרכוש את המכשיר צריכים לעשות זאת במסגרת התחייבות כזאת או אחרת לספקית תקשורת מקומית או לרכוש את המכשיר דרכן במסגרת ללא התחייבות אך עדיין מדובר במכשיר שנעול לאותה רשת.

היום דובר של TCL עדכן כי המכירה של מכשירים שפתוחים לכלל הרשתות נדחתה להמשך הקיץ. הסיבה היא שבבלקברי מובייל רוצים לעמוד בדרישה הקיימת לספקיות התקשורת בעיקר עם השינוי של Telus אשר בהתחלה כיוונה את המכירה רק ללקוחות עסקיים של החברה ועקב לחץ מצד לקוחות החלה למכור את המכשיר גם ללקוחות פרטיים.

הדרישה לבלקברי KEYone גדולה והבאז סביב המכשיר נמשכת לפחות ברשתות החברתיות ובשיווק שבלקברי מובייל מבצעת בארה"ב (במשחקים של הניו יורק FC בכדורגל).

מקור.

 

Roy Shpitalnik
About Roy Shpitalnik 2539 Articles
רועי שפיטלניק, חי חיי בלקברי מאז 2009 אז נחשפתי לראשונה ל8900. עם היסטוריה בעולם הסלולר הישראלי, הדרכות וידע מורחב בנושא הבלקברי, החלטתי שיש קהילה שלמה שחייבת להיות מעודכנת בפרטים הנכונים ולא בנתונים שמנסים לדחוף לה. הקמתי בלוג בלקברי קטן, ולבסוף התמזגתי לתוך הבלוג הזה כדי להביא לכם את הטוב ביותר מעולם הבלקברי.