מדריך : שליחת וידאו בקבוצת BBM

אחד השדרוגים המעניינים שקיבלנו לאחרונה ב BBM הוא האפשרות לשתף וידאו בקבוצות. נכון, זה נשמע מוזר שעד כה BBM לא אפשרה להעביר וידאו בקבוצות, כי וידאו בצ'אטים פרטיים קיים כמובן.

איך איך שולחתים וידאו בקבוצות ? פשוט מאד כמובן.

בזמן שאתם נמצאים במסך הצ'אט הראשי של הקבוצה, היכן שהדיונים מתקיימים ישנם 2 אייקונים לשימוש של וידאו. הראשון הוא האייקון של המצלמה.

כאשר תלחצו על המצלמה (אייקון ראשון משמאל) יפתח לכם חלון שישאל אתכם איזה סוג של מצלמה אתם רוצים לשתף, תמונה רגילה או וידאו ?. זאת כמובן כדי לשתף צילום חדש.

האופציה השנייה היא במידה והוידאו כבר קיים במכשיר. האייקון של התמונה, כשתלחצו עליו תופיע גלריית התמונות שלכם, למעלה יופיעו המילים Photo ו Video, כמובן שאם תלחצו על וידאו יופיעו הסרטונים שיש לכם במכשיר, ואז תוכלו לבחור מה שאתם רוצים לשתף.

שיתפתם וידאו ? שתפו אותנו בחווית השימוש.

Roy Shpitalnik
About Roy Shpitalnik 2539 Articles
רועי שפיטלניק, חי חיי בלקברי מאז 2009 אז נחשפתי לראשונה ל8900. עם היסטוריה בעולם הסלולר הישראלי, הדרכות וידע מורחב בנושא הבלקברי, החלטתי שיש קהילה שלמה שחייבת להיות מעודכנת בפרטים הנכונים ולא בנתונים שמנסים לדחוף לה. הקמתי בלוג בלקברי קטן, ולבסוף התמזגתי לתוך הבלוג הזה כדי להביא לכם את הטוב ביותר מעולם הבלקברי.