ה KEYone זמין גם בהונגריה,סלובקיה וצ'כיה

אירופה נכבשת ע"י ה KEYone

המכשיר החדש של בלקברי מובייל ממשיך להגיע לעוד מדינות באירופה ומהיום ניתן לרכוש אותו בהוגריה, סלובקיה וצ'כיה, במגוון רשתות תקשורת.

המכשיר זמין גם באתרים לרכישות ברשת וגם בחנויות פיזית בחלק מהמקרים. אנחנו מרכזים עבורכם את האתרים בהם ניתן לרכוש את המכשיר, כך שאם אתם מבקרים במדינות אלו, תוכלו לרכוש את המכשיר לפי מחיר של ללא התחייבות.

הונגריה

המכשיר זמין  לרכישה ב 2 אתרים. הראשון הוא BerryBolt שם תמצאו את המכשיר בעלות של 209,990 פרוינט שהם 2685 ש"ח. בקרוב ה KEYone יהיה זמין גם באתר של eDigital כנראה באותו מחיר, בעוד שבאתר הזה תוכלו למצוא עוד מכשירי בלקברי במחירים נוחים.

סלובקיה

הבלקברי KEYone זמין לרכישה דרך אתר שנקרא Shop BlackBerry שהוא אינו האתר הרשמי של בלקברי, המחיר הוא 627 אירו. רשת נוספת שמוכרת את המכשיר היא Alza והמחיר זהה (הבדלים מינורים ביורו סנט) 627 אירו.

צ'כיה

כאן תמצאו קצת יותר רשתות שמוכרות את המכשיר של בלקברי מובייל, כאשר גם כאן תמצאו את Shop BlackBerry ואת Alza המחיר כמעט זהה בכל הרשתות, כאשר הוא עומד על טווח של 16,490 ל 16,990 קורנות שהם 2556 ש"ח (לסכום הגבוה). 2 הרשתות הנוספות הן Mironet ו Comfor .

יצא לם במקרה לרכוש דרכן או פיזית בחנויות במדינות הללו ? שתפו אותנו.

Roy Shpitalnik
About Roy Shpitalnik 2539 Articles
רועי שפיטלניק, חי חיי בלקברי מאז 2009 אז נחשפתי לראשונה ל8900. עם היסטוריה בעולם הסלולר הישראלי, הדרכות וידע מורחב בנושא הבלקברי, החלטתי שיש קהילה שלמה שחייבת להיות מעודכנת בפרטים הנכונים ולא בנתונים שמנסים לדחוף לה. הקמתי בלוג בלקברי קטן, ולבסוף התמזגתי לתוך הבלוג הזה כדי להביא לכם את הטוב ביותר מעולם הבלקברי.

2 Comments

  1. מה הסיכוי שהמכשיר יופץ אצלנו? ואם קיים סיכוי כזה, מי מייצג את בלקברי בארץ? תודה

התגובות סגורות.