השותפות של בלקברי ו VoxSmart היא צעד אחד קדימה

העולם הפיננסי קצת יותר בטוח עכשיו

לפני מספר ימים בלקברי הודיעה על שותפות חדשה, הפעם עם חברת סטראט אפ בריטית בשם VoxSmart. השותפות הזאת תאפשר לגופים פיננסים באירופה לעמוד בחוק החדש שייכנס החל מינואר 2018, קצת פחות מחצי שנה.

מה בלקברי מביאה למגרש אנחנו יודעים, מהי VoxSmart אנחנו יודעים קצת פחות. מדובר בחברה שהוקמה ב 2006 ומאז 2008 היא מתמקדת בשוק הפיננסי, בעיקר בבנקים. היחודיות של VoxSmart היא היכולת להקליט ולאחסן שיחות שמבוצעות דרך הסמארטפון, וגם הודעות שנשלחות דרך אפליקציות כגון WhatsApp.

החוק החדש שעתיד להיכנס MiFiD 2 עבור השוק הפיננסי יחייב כל גוף פיננסי באירופה לאחסן את כל האמצעים בהם הוא נותן שירות ללקוחות שלו, בין אם מדובר בשיחות טלפון,הודעות טקסט או אפליקציות מסרים למינהן. היחודיות של VoxSmart היא גם מסוגלת לנתח את הנתונים ולהפוך את הנתונים למידע שמיש עבור הגוף הפיננסי.

החיבור עם בלקברי הוא חשוב מאד, מכיוון שבלקברי שכבר יש לה רגל בעולם הפיננסים כבר שומרת על המידע של אותם גופים בתחום המובייל, עם VoxSmart מדובר בשלב אחד קדימה. כדי לאחסן את המידע ש VoxSmart יודעת לשמור, צריך גם לאבטח וזה המשחק של בלקברי.

אם מישהו שומר את השיחות שלנו מול בנקים וגופים נוספים, אנחנו בוודאי נרצה שבלקברי תהיה זאת ששומרת על כך שהמידע הזה לא יגיע ליידים הלא נכונות.

צפו במנכ"ל VoxSmart מדבר על שיתוף הפעולה עם בלקברי.

Roy Shpitalnik
About Roy Shpitalnik 2502 Articles

רועי שפיטלניק, חי חיי בלקברי מאז 2009 אז נחשפתי לראשונה ל8900.
עם היסטוריה בעולם הסלולר הישראלי, הדרכות וידע מורחב בנושא הבלקברי, החלטתי שיש קהילה שלמה
שחייבת להיות מעודכנת בפרטים הנכונים ולא בנתונים שמנסים לדחוף לה.
הקמתי בלוג בלקברי קטן, ולבסוף התמזגתי לתוך הבלוג הזה כדי להביא לכם את הטוב
ביותר מעולם הבלקברי.