אתר iFixit מציג : כיצד ניתן לפתוח את מכשיר הבלקברי KEYone

לפתוח את ה KEYone ב 14 שלבים - למיומנים בלבד

ישנם משתמשים שאוהבים לבצע תיקונים בעצמם או סתם לפתוח את המכשיר שלהם כדי לראות כיצד הוא בנוי. האתר iFixit מציג מדריך מלא כיצד אפשר לפתוח את החלק האחורי של הבלקברי KEYone לאיזה צורך שלא תרצו, כמו להחליף סוללה או לתקן חלק שניזוק. המדריך מציג בשלבים את הדרך לבצע את הפעולה כמו כן עם תמנה שממחישה את הפעולה עצמה.

האתר iFixit מוכר כאתר שבודק מהיא הקלות שניתן לפתוח מכשירים ולתקן אותם באופן עצמאי. ויותר מזה, האם החלקים שבהם השתמשה היצרנית תאפשר תיקון עצמי. הבלקברי KEYone קיבל ציון של בינוני בדרגת קושי הביצוע, ופרק הזמן שנדרש כדי לבצע את המדריך הוא שעה.

ב 14 שלבים תוכלו לפתוח את המכשיר שלכם, אך כמובן שחשוב לדעת כי לפני הביצוע יש השלכות לפתיחת מכשיר, אם התהליך מבוצע ע"י משתמש לא מיומן, עלול להיגרם נזק למכשיר ואו/ לאחד מחלקיו. כך שחשוב שלפני שמתחילים יש סיבה לכך ושאתם מספיק מיומנים.

כנסו לאתר iFixt וקראו את השלבים.

Roy Shpitalnik
About Roy Shpitalnik 2504 Articles
רועי שפיטלניק, חי חיי בלקברי מאז 2009 אז נחשפתי לראשונה ל8900. עם היסטוריה בעולם הסלולר הישראלי, הדרכות וידע מורחב בנושא הבלקברי, החלטתי שיש קהילה שלמה שחייבת להיות מעודכנת בפרטים הנכונים ולא בנתונים שמנסים לדחוף לה. הקמתי בלוג בלקברי קטן, ולבסוף התמזגתי לתוך הבלוג הזה כדי להביא לכם את הטוב ביותר מעולם הבלקברי.