בלקברי מובייל הוציאה הודעה לתקשורת בנוגע למסך שיצא שסרטון של JerryRigEverything

הודעה לתקשורת של BlackBerry Mobile בנוגע ל Bend Test

בסוף השבוע החולף פרסמנו סרטון עמידות שנעשה לבלקברי KEYone. סרטון של JerryRigEverything שלוקח סמארטפונים חדשים ובודק אותם בתנאים "קיצוניים" יותר. בסרטון ה KEYone עמד בשריטות ושריפת המסך, אך לא עמד כאשר ניסו לשבור את המכשיר ל 2, כאשר המכשיר לא נשבר אך המסך יצא החוצה.

בלקברי מובייל הוציאה הודעה לתקשורת בנושא.

“TCL Communication has a long-standing track record of delivering high-quality devices to our customers around the world, and the BlackBerry KEYone is no different. To ensure the highest quality in the BlackBerry KEYone, we used strong, durable premium materials and conducted rigorous stress tests on the device throughout the product development cycle to meet the real life use standards our customers demand. While the BlackBerry KEYone is being met with great enthusiasm, we are aware of the concerns around potential display separation on the device. Out of the thousands of BlackBerry KEYone smartphones that have been shipped and sold globally, only a very small handful of customers have reported this kind of issue.

Our teams are actively examining additional adhesive measures that might further strengthen and eliminate any possibility of display separation occurring. If a customer does experience this however, they’re encouraged to contact us for a device warranty replacement.”

לפי בלקברי מובייל הם ביצעו מבחני עמידות במהלך הייצור שעומדים בסטנדרט השימוש היום יומי. בנוסף מציינים כי רק מספר קטן מאד של משתמשים דיווח על התקלה.

אם במקרה נתקלתם ב KEYone שיצא לו המסך, שתפו אותנו בפורום.

Roy Shpitalnik
About Roy Shpitalnik 2503 Articles
רועי שפיטלניק, חי חיי בלקברי מאז 2009 אז נחשפתי לראשונה ל8900. עם היסטוריה בעולם הסלולר הישראלי, הדרכות וידע מורחב בנושא הבלקברי, החלטתי שיש קהילה שלמה שחייבת להיות מעודכנת בפרטים הנכונים ולא בנתונים שמנסים לדחוף לה. הקמתי בלוג בלקברי קטן, ולבסוף התמזגתי לתוך הבלוג הזה כדי להביא לכם את הטוב ביותר מעולם הבלקברי.
  • dragon

    תמיד סברתי שהמבחנים האלה גובלים בטימטום. בדיקת איכות, עמידות, סיבולת – ברמה של שימוש סביר, ניחא, אבל לשרוט, לזרוק, לשרוף, לעקם? מי עושה דברים כאלה עם מכשירים בעלי ערך? זה נראה לי מעין "מוצר לוואי" של תעשיית הסמארטפונים, מישהו בטח מרוויח מאיזוטריה כזאת. האם מישהו מוכן לעשות את זה עם מסך הטלויזיה שלו או הטאבלט שלו מערכת הקול או אפילו עם מסך המולטימדיה שלו ברכב? פסיכיות לשמה. אגב טאבלט, האם להלקברי יש תעשית טאבלטים?

    • הבחור שמבצע את הסרטונים עושה את זה לשם הכיף שלו, והוא כנראה גם עושה כסף או שלפחות היצרניות שולחות לו מכשיר לבדיקה מכיוון שהוא ביצע עד כה כ 70 בדיקות על מכשירים. ברור שבשימוש סביר מכשיר צריך להישאר תקין.

      יש רמיזות שבהמשך יגיעו טאבלטים עם האנדרואיד של בלקברי.