בלקברי פעם נוספת נבחרה כמובילה בתחום ע"י Gartner

פעם נוספת, בלקברי מובילה בתחום ה EMM ו MDM

ממש כמו ב 2016, בלקברי מוכרת גם השנה (2017) כמובילה בתחום אבטחה וניהול מובייל ע"י גרטנר. בלקברי היא אחת מ 4 שנבחרו כמובילות בתחום, כאשר הנקודות החזקות של בלקברי נוגעות ל PIM Client, רכישות העבר של חברות כמו Good וגם WatchDox וכמובן ההיסטוריה של החברה בתחום, הנקודה השלישית היא BlackBerry Dynamics וגם ה SDK של Dynamics.

מדובר בחותמת נוספת לאיכות של בלקברי בכל מה שקשור לניהול ואבטחת מובייל, בזכות UEM גרסה 12.6 וכלים נוספות דוגמת Workspaces כמובן BlackBerry Work ועוד.

גרטנר מפרסמת מידי שנה את רביעיית הקסם שלה, שמחלקת את החברות בתחום למאתגרות,מובילות,שחקניות נישה ובעלות חזון. בקטגוריה שאליה בלקברי נכנסה, המובילים, נמצאות גם VMware, מוביילאירון ו IBM. הדוח מפרט לגבי כל חברה את נקודות החוזקה שלה ואת הנקודות שמהן צריך להיזהר.

ניתן לצפות בדוח המלא של גרטנר, ע"י מילוי הפרטים באתר של בלקברי.

מקור.

Roy Shpitalnik
About Roy Shpitalnik 2504 Articles
רועי שפיטלניק, חי חיי בלקברי מאז 2009 אז נחשפתי לראשונה ל8900. עם היסטוריה בעולם הסלולר הישראלי, הדרכות וידע מורחב בנושא הבלקברי, החלטתי שיש קהילה שלמה שחייבת להיות מעודכנת בפרטים הנכונים ולא בנתונים שמנסים לדחוף לה. הקמתי בלוג בלקברי קטן, ולבסוף התמזגתי לתוך הבלוג הזה כדי להביא לכם את הטוב ביותר מעולם הבלקברי.