הבלקברי KEYone יגיע גם לאוסטרליה החל מיולי

עוד מדינה מצטרפת לרשימה של הבלקברי KEYone, והפעם מדובר באוסטרליה. ע"פ דיווח ב TheAustalian החל מחודש יולי המכשיר יחל להימכר במדינה ברשת JB Hi Fi שנחשבת לגדולה במדינה במחיר של $899 דולר אוסטרלי.

אנחנו יומיים לאחר תחילת המכירה של הבלקברי KEYone בצפון אמריקה ולפי הדיווחים הדרישה יחסית גבוהה, כאשר באמאזון אזל המלאי מאד מהר והמזמינים החדשים יקבלו את המכשיר שלהם רק בין ה 20 ליוני לאמצא יולי. רשת Telus הקנדית הודיעה כי היא תחל למכור את המכשיר גם ללקוחות פרטיים של החברה לאחר דרישה גבוהה של לקוחות לרכוש את המכשיר. Telus הציעה עד כה את המכשיר אך ורק ללקוחות העסקיים שלה.

יכול להיות ש TCL לא עמדה נכון את הדרישה בשוק למכשיר החדש, והכמויות שיוצרו היו קטנות מידי. בכל מקרה אנחנו נמשיך לעדכן לגבי מדינות נוספות וכמובן לגבי ישראל.

Roy Shpitalnik
About Roy Shpitalnik 2504 Articles
רועי שפיטלניק, חי חיי בלקברי מאז 2009 אז נחשפתי לראשונה ל8900. עם היסטוריה בעולם הסלולר הישראלי, הדרכות וידע מורחב בנושא הבלקברי, החלטתי שיש קהילה שלמה שחייבת להיות מעודכנת בפרטים הנכונים ולא בנתונים שמנסים לדחוף לה. הקמתי בלוג בלקברי קטן, ולבסוף התמזגתי לתוך הבלוג הזה כדי להביא לכם את הטוב ביותר מעולם הבלקברי.