סקירה ראשונה : BlackBerry KEYone , המקלדת שכבשה אותי

אחרי שביצענו את הפתיחה מאריזה המסורתי, ניגשנו לסקירה עצמה של המכשיר, יותר התרשמות ראשונית אחרי מספר ימים של הבלקברי KEYone החדש שהושק ע"י BlackBerry Mobile באנגליה לפני כשבועיים ובסוף מאי בקנדה וארה"ב.

ה KEYone הוא מכשיר מקלדת פיזית שמפעיל את אנדרואיד 7.1 העדכנית ביותר בעולם של אנדרואיד. ה KEYone הוא Keyboard One, מכשיר המקלדת הראשון של בלקברי מובייל, וקריצה להיסטוריה של בלקברי שמתמחה במכשירי מקלדת פיזית (וגם וירטואלים).

למעט ממקלדת פיזית, המכשיר מגיע עם מצלמת 12MP זהה לזאת של הגוגל פיקסל, הסנסור של סוני, שזכה לשבחים באיכות שלו. המצלמה הקדמית שלו היא 8MP והיא מפיקה תמונות סלפי טובות מאד.

אחת התכונות הטובות ביותר של המכשיר, הסוללה. הסוללה של ה KEYone היא 3505 mAh, והיא מחזיקה כיום וחצי בשימוש גבוה, ויומיים ברמת שימוש נמוכה. למכשיר אפשרות טעינה מהירה Boost Mode בנוסף לטעינה הרגילה. המכשיר מגיע עם חיבור USB-C חדש.

צפו בסקירה שלנו,

 

Roy Shpitalnik
About Roy Shpitalnik 2504 Articles
רועי שפיטלניק, חי חיי בלקברי מאז 2009 אז נחשפתי לראשונה ל8900. עם היסטוריה בעולם הסלולר הישראלי, הדרכות וידע מורחב בנושא הבלקברי, החלטתי שיש קהילה שלמה שחייבת להיות מעודכנת בפרטים הנכונים ולא בנתונים שמנסים לדחוף לה. הקמתי בלוג בלקברי קטן, ולבסוף התמזגתי לתוך הבלוג הזה כדי להביא לכם את הטוב ביותר מעולם הבלקברי.
  • dragon

    אני חייב לומר, זה מרשים. מאוד. מן הבחינה האסתטית, בודאי, אבל לא כל כך מן הבחינה האופרטיבית – שם יש לפריו יתרון. והמקלדת? כן, שבתה את ליבי לגמרי, הגיע זמן להרגיש משהו ולא וירטואלי…
    http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=7587&idPhone2=8508