באג ו Ivory מעדכנות את המחיר של הבלקברי DTEK50

עם הורדת המיסים על יבוא מכשירי טלפון סלולרים, מרבית החנויות והיבואניות הורידו את המחירים וגילגלו לצרכן את הורדת המס של משרד האוצר. עד כה לא שמנו לב לשינוי של המחיר עבור מכשיר בלקברי היחידי שכרגע משווק בחנויות בישראל.

היום באתר של באג מערכות, מכשיר ה DTEK50 שנמכר ברשת מקבל עדכון למחיר של 1249 ש"ח. המכשיר בוואלה שופס נשאר זהה ועומד על 1450 ש"ח, כאשר הורדת המחיר המשמעותית ביותר אפשר למצוא אצל Ivory שם ה DTEK50 עומד במחיר של 1195 ש"ח.

כנסו לבאג לרכישת המכשיר

כנסו ל Ivory לרכישת המכשיר

כנסו ל Walla Shops לרכישת המכשיר

 

Roy Shpitalnik
About Roy Shpitalnik 2504 Articles
רועי שפיטלניק, חי חיי בלקברי מאז 2009 אז נחשפתי לראשונה ל8900. עם היסטוריה בעולם הסלולר הישראלי, הדרכות וידע מורחב בנושא הבלקברי, החלטתי שיש קהילה שלמה שחייבת להיות מעודכנת בפרטים הנכונים ולא בנתונים שמנסים לדחוף לה. הקמתי בלוג בלקברי קטן, ולבסוף התמזגתי לתוך הבלוג הזה כדי להביא לכם את הטוב ביותר מעולם הבלקברי.
 • חבל שלא מביאים את הDTEK 60

 • ה-Dtek60 לא גרם לעניין ( מבחינת כדאיות) אצל מפעילות הסלולאר וגם לא ברשתות הקמעונאיות. לא בגלל שהוא לא מכשיר טוב, ההפך, מאוד אהבו אותו. הבעיה שבנישה של מכשירי הפרימיום, קשה להתמודד מול סדרת הגלקסי של סמסונג, מה שהיה גורם למכר נמוך. הלא אחוז ניכר מהרוכשים יעדיף לרכוש מכשיר של סמסונג. זה יותר מוכר

 • אחרי כמעט שנה עם הפריב אני מרגיש שמיציתי , מאוד אהבתי העדכונים והתמיכה של בלקברי , לא זכור לי בשום חברה אחרת תמיכה שכזאת . לצערי לא הערכתי נכון כשקניתי את הפריב לקפיצה הטכנולוגיה שעשו אחרות … בינתיים שאני עם 2 מגה פיקסל סלפי חברי עם 8 מגה פיקסל, כשאני מקליד את הסיסמא חברי כבר מזמן פתחו את המכשיר עם טביעת האצבע או חיישן קשתית .. ועוד ועוד ..
  כן הייתי רוצה להישאר עם בלקברי ולתמוך בה אבל כנראה שעד שלא יהיה מכשיר משמעותי אמצע את עצמי שוב עם lg או סמסונג ..
  מה גם שהזוי לי שמאז השקת המכשיר הם לא תיקנו את הבאג של התחממות היתר בשימוש בהטענה פלוס ניווט בוויז' או כל תוכנת ניווט אחרת .
  השבוע קיללתי את המכשיר כשנגמר לי הסוללה בגלל שהוא הפסיק להיטען בגלל התחממות יתר 🙁 וכל זאת באמצע תל אביב ……

  • יש לי חדשות בשבילך, קיבלתי להתנסות את ה-LG G6 המהולל לפני ההשקה ויש לו בדיוק את אותה בעיית התחממות והפסקת טעינה כשהווייז פועל, ולא רק באמצע תל אביב: -).
   גם התלוננתי על זה במספר פורומים. כנראה כשמדובר ביצרן אחר זה לא מקבל תהודה כמו בבלקברי. זה אגב לא תוקן וקורה גם כיום.
   מאז חודש מרץ, אפילו עדכון אחד לא היה למכשיר.
   ב-dtek60 קיים חיישן טביעת אצבע שפועל יפה, אבל ב-KEYone מהירות התגובה שלו היא משהו מדהים שלא ראיתי באף מכשיר אחר. והשווינו את זה אל מול אייפון ואחרים.
   הדבר היחיד בו אתה לחלוטין צודק זו המצלמה הקדמית שאכן לא איכותית. אגב אין הרבה מכשירים עם 8 מגה מצלמה קדמית גם כיום, כאשר לבלקברי כבר היה עוד ב-DTEK50 . לא כל כך משנה רזולוציית המצלמה כי אם איכות התמונה שהיא מספקת, כאמור בפריב זה נכון, אין איכות טובה בתמונות סלפי לעומת ה-Dtek60 או ה-50 בהם שולבה מצלמת 8 מגה.
   אבל…אל תשכח שהפריב הושק בנובמבר 2015 בעוד שאנחנו כבר באמצע 2017, כמעט שנתיים אחרי.
   אני יכול להעיד שה-KEYone משלב הכל מכל. יש לו מצלמה קדמית ברזולוציה 8 מגה, חיישן טביעת אצבע נוח ומהיר מאוד ובכלל הביצועים שלו מעולים. ככל ששיחקתי איתו לא ראיתי השהיות או תקיעות. מכשיר מדהים ואני בהחלט מחכה לשלי.

  • יש צפי להגעה של הkeyone?

  • יש צפי להגעה של הkeyone?

  • Oren Yardeni אם יהיה, בטח לקראת אוגוסט-ספטמבר

  • תודה , נקווה שיגיע במחיר אטרקטיבי ועם מקלדת בעברית

  • Oren Yardeni לא יקרה. את העברית יהיה צריך לצרוב