ה Priv יצא מהמלאי בצפון אמריקה, עדיין זמין באירופה

בלקברי הוציאה את הבלקברי Priv מהחנות שלה ShopBlackBerry, במה שנראה כסיום המלאי של המכשיר בצפון אמריקה מכיוון שהמכשיר אינו מופיע יותר למכירה באתר הקנדי והאמריקאי של החברה. עם זאת המכשיר עדיין זמין בבריטניה ונראה שהמלאים שלו לפחות ברכישה מבלקברי ישירות על סף סיום.

נכון לעכשיו אין הודעה של בלקברי שהמכשיר סיים תפקידו בשוק המכירות, אך לא יהיה מדובר במהלך מפתיע בעיקר כמדובר במכשיר בין שנתיים, וגם כי בלקברי אינה מייצרת יותר מכשירים, כך ש"חיסול מלאים" הוא הליך שקורה בכל חברה.

ה Priv הוא מכשיר האנדרואיד הראשון של החברה שהושק ב 2015, ומאז הושקו גם ה DTEK50 (שמשווק בארץ) וה DTEK60. המכשיר הראשון שיוצר תחת הליך הזיכיון החדש ל TCL הוא הבלקברי KEYone שכבר החל להימכר באנגליה, ובסוף החודש יחל להימכר גם בצפון אמריקה.

Roy Shpitalnik
About Roy Shpitalnik 2504 Articles
רועי שפיטלניק, חי חיי בלקברי מאז 2009 אז נחשפתי לראשונה ל8900. עם היסטוריה בעולם הסלולר הישראלי, הדרכות וידע מורחב בנושא הבלקברי, החלטתי שיש קהילה שלמה שחייבת להיות מעודכנת בפרטים הנכונים ולא בנתונים שמנסים לדחוף לה. הקמתי בלוג בלקברי קטן, ולבסוף התמזגתי לתוך הבלוג הזה כדי להביא לכם את הטוב ביותר מעולם הבלקברי.
  • saad

    האם לא משתמע מהודעה כזאת, בעקיפין, שהמכשיר לא יקבל למעשה שום עדכון, ובכלל זה עדכון לאנדרואיד 7? חבל, תוחלת חיים כה קצרה…

    • אני לא יודע אם אפשר לקשר את זה. כמובן שנצטרך להמתין ליום המיוחל. אני אישית בתור משתמש Priv מקווה שיקבל את אנדרואיד 7