אמאזון בדרך לסגור את פרויקט Amazon Underground

אמאזון עומדת לסגור את חנות האפליקציות החינמיות שלה ה Amazon Underground. מה הסיבה שזה מעניין את משתמשי בלקברי ?, ב 2015 אמאזון החליטה לתמוך ב BB10 עם חנות האפליקציות שלה שכמובן תמשיך לעבוד, ולאחר מכן החליטה למשוך עוד מפתחים כאשר פתחה חנות לאפליקציות שהן חינמיות באמת.

איך זה עבד?, אמאזון שילמה למפתחים לפי הזמן בו השתמשו באפליקציות שלהם. כן, זה לא הדרך שהייתם חושבים עליה, אך זה מה שאמאזון עשתה. עכשיו אמאזון מודיעים בבלוג הרשמי שלהם כי ב 2019 הפרויקט ייסגר, והחל מסוף מאי הקרוב (31 למאי 2017) הם לא יקבלו אפליקציות חדשות לחנות. עדכונים לאפליקציות שקיימות כמובן יתאפשרו עד ליום בו החנות תיסגר.

אני אישית לא השתמשי בחנות החינמית של אמאזון, אלא בחנות האפליקציות הרגילה, אך היו משתמשים רבים שממש אהבו את הרעיון של אמאזון.

מקור.

Roy Shpitalnik
About Roy Shpitalnik 2536 Articles
רועי שפיטלניק, חי חיי בלקברי מאז 2009 אז נחשפתי לראשונה ל8900. עם היסטוריה בעולם הסלולר הישראלי, הדרכות וידע מורחב בנושא הבלקברי, החלטתי שיש קהילה שלמה שחייבת להיות מעודכנת בפרטים הנכונים ולא בנתונים שמנסים לדחוף לה. הקמתי בלוג בלקברי קטן, ולבסוף התמזגתי לתוך הבלוג הזה כדי להביא לכם את הטוב ביותר מעולם הבלקברי.