אתרים מדווחים על BBC100-1 של בלקברי באתר Geek Bench

מספר אתרי טכנולוגיה מדווחים ביממה האחרונה על מכשיר מסתורי שהמודל שלו BBC100-1. ע"פ הדיווחים מדובר בדגם האינדונזי של בלקברי שעדיין לא קיבל שם, ובאתרים מסוימים אף דיווחו כי מדובר במכשיר עם שם קוד Aurora. המכשיר הופיע באתר Geek Bench בתאריך ה 24.4.

נשמע לכם קצת מוכר ? הגיוני. המכשיר שעליו מדווחים האתרים כמכשיר מסתורי, הוא לפי התיאור של כולם, הבלקברי Aurora שכבר נמצא בשוק האינדונזי מסוף חודש מרץ. לא ברור מדוע האתרים לא בדקו את המידע (אלא אם יש מכשיר נוסף באותו הדגם), מול היצרנית של המכשיר BB Merah Putih שהשיקה אותו כאמור בסוף מרץ האחרון.

הבלקברי Aurora הוא מכשיר שמאפשר Dual Sim והוא מגיע במספר צבעים. ע"פ נתוני המכשיר הוא אינו יכול לעבוד בצפון אמריקה וקיים אפשרות שהוא יעבוד באירופה, אך אינו מיועד לשווקים אלו.

אנחנו כמובן נמשיך לעדכן במידה ויהיו התפתחויות.

Roy Shpitalnik
About Roy Shpitalnik 2539 Articles
רועי שפיטלניק, חי חיי בלקברי מאז 2009 אז נחשפתי לראשונה ל8900. עם היסטוריה בעולם הסלולר הישראלי, הדרכות וידע מורחב בנושא הבלקברי, החלטתי שיש קהילה שלמה שחייבת להיות מעודכנת בפרטים הנכונים ולא בנתונים שמנסים לדחוף לה. הקמתי בלוג בלקברי קטן, ולבסוף התמזגתי לתוך הבלוג הזה כדי להביא לכם את הטוב ביותר מעולם הבלקברי.