אפליקציות האנדרואיד של בלקברי מקבלות עדכון

משתמשי בטא החלו לדווח כי עדכון לאפליקציות בלקברי החלו להופיע בחנות של גוגל. הראשון לקבל את העדכון הוא Hub Services כאשר אחריו מקבלים עדכון גם יתר האפליקציות. מרבית האפליקציות קיבלו בעיקר תיקוני באגים כאשר ה Hub עצמו קיבל עדכון עם תוספות.

אפליקציית Contacts כמו גם אפליקציות ה Notes ו Tasks קיבלו תיקוני באגים ושיפורי ביצועים. אפליקציית היומן קיבלה תוספת של לוח השנה הסיני אם במקרה תצטרכו להשתמש באחד כזה. 2 האפליקציות החדשות Privacy Shade וגם Notable נוספו לחבילת ה Suite עבור משתמשים שאינם משתמשים במכשירי בלקברי, וניתן להוריד אותם גם ליתר מכשירי האנדרואיד.

אפליקציית ה Hub קיבלה את העדכון הבא :

 • Added Message Quick File feature
 • Added Google Hangouts notifications in the hub
 • Added Support for GroupWise mail server out of office.

אם קיבלתם את העדכון ושמתם לב לשיפורים נוספים. עדכנו אותנו.

Roy Shpitalnik
About Roy Shpitalnik 2504 Articles
רועי שפיטלניק, חי חיי בלקברי מאז 2009 אז נחשפתי לראשונה ל8900. עם היסטוריה בעולם הסלולר הישראלי, הדרכות וידע מורחב בנושא הבלקברי, החלטתי שיש קהילה שלמה שחייבת להיות מעודכנת בפרטים הנכונים ולא בנתונים שמנסים לדחוף לה. הקמתי בלוג בלקברי קטן, ולבסוף התמזגתי לתוך הבלוג הזה כדי להביא לכם את הטוב ביותר מעולם הבלקברי.
 • מתי העדכון לגירסא 7?

 • saad

  מן הסתם, אני משער שלא יהיה עדכון לגירסא 7. נראה לי שזה דפוס התנהגות שהפך להיות שכיח אצל חברות (כגון סוני, LG) אשר יוצאות ברעש גדול עם "מכשירי דגל", ובטרם חולפות שנתיים הן כבר מתעלמות מעדכון לגירסא העכשווית. יש כינוי להתנהגות "נלבבת" זו.
  אני משער שגם בלקברי לא שונה מהם.

  • לפי פרסומים באתרים הפריב כן צריך לקבל. אך שוב, נדע יותר כנראה בעוד חדש בערך.

   • נחכה ונראה, בנתים אשמח לדעת בנושא חלפים וחלקים למכשיר , בהכרזה שלו נטען שהחלקים שלו מסומנים ולא ניתן להפעילו בחלקים של מכשיר אחר וכו' … פשוט יש לי עוד אחריות על המכשיר ואני רוצה לממש אותה . המסך בפריב לא מפסיק להיצרב לי . מזכיר באופן מוזר את התופעה כפי שיש בLG . צרוב אצלי הבאר התחתון של הכפתורים , הבאר העליון של הסמלים . ועכשיו גם סמל של איזה משחק שאני משחק בו בזמן האחרון ( צרוב באמצע המסך ) .

   • היבואן הרשמי הם אקסל טלקום. צריך לפנות אליהם.