בעלי המניות של בלקברי מביעים אמון, מגדילים אחזקות

עם סיום תהליך ההבראה של בלקברי ולאחר תוצאות הרבעון הטובים שעליהם דיווחה בסוף חודש מרץ, היום מדווח כי מספר חברות אשר יש להן מניות בחברה מגדילות את ההשקעות שלהן בבלקברי. מדובר בהבעת אמון מלאה בתהליך של בלקברי ובעתיד שלה.

Bank Norges הגדילה את השקעותיה בבלקברי לאחר רכישה של למעלה מ 3.5 מליון מניות, שהגדילו את האחזקות שלהם בבלקברי ל 0.67%. חברות נוספות שהגדילו השקעות הן, BNP פריבס, הגדילה את ההשקעות שלה ב 0.4% כאשר כרגע היא מחזיקה ב 88 אלף מניות של בלקברי. Capstone הגדילה את אחזקותיה ב 12% מהס"כ הקיים שלה, כאשר היא מחזיקה ב 55 אלף מניות, הבנק של מונטריאול מחזיקים 4.8% עם רכישה של עוד כ 240 אלף מניות והרשימה לא מסתיימת.

ההשקעות של החברות בבלקברי מאשר כי העתיד של בלקברי נראה וורוד וכי החברות מבינות שהן עשויות להרוויח הרבה כסף בעתיד עם המשך הצמיחה של המנייה. אם לפני שנה בערך דיברו על מנייה שנעה בין $7.5 לבין $9 לאלו שהיו אופטימים, כרגע מדברים על אפשרות שהמנייה של בלקברי תגיע גם ל $20 אם תמשיך בקצב הזה.

גם הזכייה במשפט מול קואלקום בסה"כ $815 מליון יכול לעזור, כאשר אם החברה תחליט להשקיע אותו בגורמי צמיחה זה עשוי להשפיע על המניה.

מקור.

Roy Shpitalnik
About Roy Shpitalnik 2503 Articles
רועי שפיטלניק, חי חיי בלקברי מאז 2009 אז נחשפתי לראשונה ל8900. עם היסטוריה בעולם הסלולר הישראלי, הדרכות וידע מורחב בנושא הבלקברי, החלטתי שיש קהילה שלמה שחייבת להיות מעודכנת בפרטים הנכונים ולא בנתונים שמנסים לדחוף לה. הקמתי בלוג בלקברי קטן, ולבסוף התמזגתי לתוך הבלוג הזה כדי להביא לכם את הטוב ביותר מעולם הבלקברי.