תביעה כנגד Bose, ריגלה אחרי המשתמשים שלה

אם אתם משתמשים במוצרים אלחוטיים של Bose כדאי שתבדקו אם החברה מרגלת אחריכם. בתביעה נגד החברה ע"י קייל זק, נטען כי החברה מקליטה באופן מתמשך עם המידע שעובר בין הסמארטפון לבין האוזניות של המשתמשים. ע"פ התביעה האוזניות שומרות את שמות השירים ומידע נוסף שמגיע לאוזניות והן מועברות לצד ג'.

לפי התביעה, המידע מועבר לחברה בשם Segment אשר עיקר הייעוד שלה הוא קליטת המידע מלקוחות והעברתם לחברות כדי שיוכלו לנתח ולהשתמש בהם כדי לייעל את עצמם. העובדה ש Bose משתפת איתם את המידע, אינה מופיעה בהסכם הפרטיות של החברה מול הלקוחות, מה שאומר שהחברה עוברת על ההסכם שלה עצמה.

נראה ש Bose יודעת עלינו הרבה דברים, כגון המוזיקה המועדפת, תחנות רדיו האהובות ומה הצד הפוליטי שלנו (כל אחד מאזין לתחנות שמתאימות לו פוליטית), וכמובן אילו תוכניות אנחנו אוהבים. מעניין אם Bose יודעים יותר מזה, אך נראה שלחברה מידע יקר ערך עלינו.

מקור.

Roy Shpitalnik
About Roy Shpitalnik 2503 Articles
רועי שפיטלניק, חי חיי בלקברי מאז 2009 אז נחשפתי לראשונה ל8900. עם היסטוריה בעולם הסלולר הישראלי, הדרכות וידע מורחב בנושא הבלקברי, החלטתי שיש קהילה שלמה שחייבת להיות מעודכנת בפרטים הנכונים ולא בנתונים שמנסים לדחוף לה. הקמתי בלוג בלקברי קטן, ולבסוף התמזגתי לתוך הבלוג הזה כדי להביא לכם את הטוב ביותר מעולם הבלקברי.