האקרים פרצו לחשבונות צד שלישי באמאזון

סוחרים בעלי חשבון באמאזון צריכים להיזהר. דווח חדש מעלה כי חשבונות רבים נפרצו והאקרים שינו את חשבון הבנק שאליו יופקדו כספי המכירה של אותם סוחרים.

עד עכשיו לא ידוע כמה חשבונות נפרצו אך עו"ד מניו יורק שמייצג את אמאזון ואת הסוחרים טען כי רבות מלקוחותיו חוו את הפריצה ואף הפסידו סכומים של עד חצי מההכנסות החודשיים שלהם שנעים בין $10000 לבין $100000.

"We withhold payment to sellers until we are confident that our customers have received the products and services they ordered. In the event that sellers do not comply with the terms and conditions they've agreed to, we work quickly to take action on behalf of customers,"

אנשי אמאזון טוענים כי הם פועלים מהר ככל הניתן לתקן את הפירצה ולאפשר ללקוחות ולסוחרים להמשיך להשתמש באמאזון באופן בטוח. מדובר כאן באחת מהפריצות המעניינות כי הפורצים לא כיוונו לפגוע ישירות באמאזון אלא בסוחרים שלה, ועל כן חשפה חורים גדולים ברמת האבטחה של אמאזון לאו דווקא של לקוחות רגילים או תהליכי קנייה, אלא חורים שפוגעים באנשים שעושים כסף ממסחר באמאזון.

לא ברור כיצד האקרים ביצעו את הפרצה, אך אפשר להבין כי מדובר בחשבונות עם סיסמאות חלשות מאד של חלק מהסוחרים שאפשרו את הגישה המהירה עבור אותם פורצים.

אם אתם סוחרים באמאזון, כדי שתבדקו את ההכנסות שלכם והאם שונה חשבון הבנק עבור הכנסות ממכירות.

מקור.

Roy Shpitalnik
About Roy Shpitalnik 2504 Articles
רועי שפיטלניק, חי חיי בלקברי מאז 2009 אז נחשפתי לראשונה ל8900. עם היסטוריה בעולם הסלולר הישראלי, הדרכות וידע מורחב בנושא הבלקברי, החלטתי שיש קהילה שלמה שחייבת להיות מעודכנת בפרטים הנכונים ולא בנתונים שמנסים לדחוף לה. הקמתי בלוג בלקברי קטן, ולבסוף התמזגתי לתוך הבלוג הזה כדי להביא לכם את הטוב ביותר מעולם הבלקברי.