"אני עובד בבלקברי, וכן היא קיימת" ווידוי של עובד בלקברי

אורי שקד (כותב Uri באנגלית) הוא עובד בחברת בלקברי. אורי אתם בטח שואלים את עצמכם, נשמע מאד ישראלי בשביל עובד של חברה קנדית. אורי הוא מפתח עבור בלקברי בצוות של Workspaces אבל לא רק, לפני כן הוא היה עובד של חברת WatchDox שבלקברי רכשה.

בפוסט שהוא פרסם באתר Medium, הוא מדבר על תחילת הדרך שלו ב WarchDox וגם על החיים תחת השם של בלקברי. אורי החליט לספר שהוא עובד בלקברי, והוא ממש לא מתבייש בכך, להיפך. בלקברי היום היא חברה ממוקדמת לשוק הארגוני עם ייתרון גדול בכל מה שקשור לאבטחה.

By the end of the transition, we were well on our way to integrating our product with all the other BlackBerry enterprise software products (BES, Dynamics, etc.,) and were thinking up new names for the product (well, we were informed of the new name of our product… you know how it goes). After the dust settled, things for our group continued on more or less the same as before, and we’ve got a much better understanding of our position and how our product fits into BlackBerry’s vision.

אורי החליט שהוא רוצה להכיר את החברה שבה הוא עובד לעומק, ובכך אתם מקבלים את כל מה שצריך לדעת על בלקברי ברמת הפוקוס של החברה, ומצבה כעת.

צפו בסרטון מתוך הפוסט,

 

קרו את הפוסט המלא של אורי באתר Medium.

Roy Shpitalnik
About Roy Shpitalnik 2424 Articles

רועי שפיטלניק, חי חיי בלקברי מאז 2009 אז נחשפתי לראשונה ל8900.
עם היסטוריה בעולם הסלולר הישראלי, הדרכות וידע מורחב בנושא הבלקברי, החלטתי שיש קהילה שלמה
שחייבת להיות מעודכנת בפרטים הנכונים ולא בנתונים שמנסים לדחוף לה.
הקמתי בלוג בלקברי קטן, ולבסוף התמזגתי לתוך הבלוג הזה כדי להביא לכם את הטוב
ביותר מעולם הבלקברי.