מנכ"ל TCL צפון אמריקה מבהיר לגבי השקת הבלקברי KEYone

מנכ"ל TCL צפון אמריקה סטיב ציסולי צייץ בטוויטר לגבי דחיית המכשיר לחודש מאי, במקום חודש אפריל. במהלך דיווח תוצאות הרבעון, ציין צ'אן, כי הבלקברי KEYone יחל להימכר בסוף אפריל או תחילת מאי. הדבר גרם להרמת גבות מכיוון שלפני חודש בהשקת המכשיר דיברו ב TCL על תחילת מכירה בחודש אפריל, כאשר הכיוון היה לאמצע החודש.

על כן מנכ"ל TCL צפון אמריקה לקח על עצמו כמובן להבהיר מה הסיבה לדחייה. ע"פ הציוצים בטוויטר, מדובר ברצון של TCL לייצר כמות מספקת של מכשירים כדי לא להישאר ללא סחורה, כאשר יש ביקוש גבוה בארה"ב וקנדה. הציוצים של ציסולי מדברים רק על השקת המכשיר בצפון אמריקה, ועל כך שתחילת המכירה תהיה ב 5 לחודש מאי.

מעניין אם ההשקה של המכשיר באירופה ובאסיה תהיה גם היא במאי, או שעבור השווקים הללו TCL כבר ייצרה מספיק מכשירים אל מול הביקוש הקיים.

 

Roy Shpitalnik
About Roy Shpitalnik 2504 Articles
רועי שפיטלניק, חי חיי בלקברי מאז 2009 אז נחשפתי לראשונה ל8900. עם היסטוריה בעולם הסלולר הישראלי, הדרכות וידע מורחב בנושא הבלקברי, החלטתי שיש קהילה שלמה שחייבת להיות מעודכנת בפרטים הנכונים ולא בנתונים שמנסים לדחוף לה. הקמתי בלוג בלקברי קטן, ולבסוף התמזגתי לתוך הבלוג הזה כדי להביא לכם את הטוב ביותר מעולם הבלקברי.
  • dragon

    האם יש סיכוי להפצתו אצלנו, בצורה מסודרת, כולל עיברות ואחריות? אקסל טלקום, מה אתם אומרים?

    • אנחנו בקשר עם אקסל בנושא.. עדיין אין חדש. אנחנו רוצים לקוות שהם יביאו את המכשיר

  • barakg

    אולי כדאי לעשות סקר שוק בשבילם כאן באתר או במקום אחר, על מנת להציג להם כמות קונים עתידית של המכשיר כדי שיחליטו שמשתלם להם להביא אותו

    • הצלחה יחסית בחו"ל ואפשרות להביא את המכשיר במחיר סביר זה מה שיגרום להם להביא את המכשיר לארץ. או כמובן דרישה של ארגונים כמו בנקים.