בקרוב מאוד יושק עדכון גדול ל-Productivity Tab במכשירי האנדרואיד של BlackBerry

ממש בקרוב מתכננת BlackBerry לבצע עדכון גדול ל-Productivity Tab, אותו סרגל קטן אשר מוצג בצידי המסך ואשר החלקה של האצבע על גביו לכיוון מרכז המסך תפעיל מצב תצוגה מהירה של מידע כגון: מיילים, לוח שנה, אנשי קשר ומשימות. העדכון הקרוב ישנה לחלוטין את תצוגת המידע לתצורה ידידותית בהרבה לעומת התצוגה הקיימת. כמוכן תתווספנה פונקציות חדשות כגון: מענה לכול המכותבים (Reply All) וכן מחיקה. 

העדכון יגיע ממש בקרוב ל-Google Play Store ומשתמשי מכשירי BlackBerry מבוססי אנדרואיד אשר כבר משווקים בעולם (כרגע מדובר ב-PRIV, DTEK50 ו-DTEK60. אך זה יתפוס גם עבור מכשירים עתידיים) יקבלו התראה כאשר העדכון יהיה זמין להורדה.

 

כך זה ייראה:

 

בנוסף, בשורה למשתמשי מכשירי אנדרואיד אחרים, גם הם אמורים לקבל עדכונים לאפליקציות ובקרוב גם את ה-Productivity Tab.

אנו כמובן נעדכן לכשנדע יותר פרטים.

Shlomi
About Shlomi 2333 Articles
שלומי גברא, יוצא תעשיית ההייטק, תמיד משתדל להישאר בחזית הטכנולוגית. מעיד על עצמי כמכור לטכנולוגיה בכלל ולגאדג'טים בפרט. נמנה על נושאי דגל הבלקברי בישראל יחד עם שותפיי היקרים בבלוגברי בעבר וכאן ב-BerryIL בהווה. יחד אנו נביא אליכם את החדשות הטריות מעולם הבלאקברי תוך שימת דגש על הנוגע לנו, בישראל. אנו כמובן, נביא את החדשות אליכם ללא משוא פנים או דעות קדומות. הישארו איתנו, יש הרבה סיבות מדוע :)
 • איזה אפליקציה מתעדכנת עבור ה Productivity Tab ?

  • BlackBerry Productivity Tab
   העדכון זמין אצלי

 • dragon

  אפשר לקבל הסבר "עממי" לשימושיות היומיומית של הטאב? תודה

  • כן בהחלט. מאפשר לך הצצה למידע רלוונטי כגון אימייל, פגישות, משימות ואנשי קשר וכן ביצוע פעולות בסיסיות בהחלקת אצבע ומבלי לפתוח אפליקציה כלשהי.
   זה תמיד זמין עבורך במהירות וביעליות. כל שצריך זה להחליק את האצבע מקצה המסך לכיוון המרכז, אבל על גבי אותו פס שמוצג בצידי המסך (במידה והפעלת את זה) וזהו.