בלקברי מציגה את BlackBerry Secure עם וידאו קצר

אנחנו מזכירים כאן באתר וגם בתוך קהילת הבלקברי את המושג BlackBerry Secure, המעטפת שבלקברי מעניקה לארגונים. עד כה בעיקר דיברנו על BlackBerry Secure כעל הפתרון של בלקברי לאבטחת מוצרים מחוברים בעולם ה IoT, אך עד כה לא דובר על המרכיבים למרות שאת חלקם אתם מכירים ולמעשה כמעט על כל המרכיבים כבר דובר בעבר.

את פתרונות האבטחה של בלקברי מאמצות כבר עתה מספר תעשיות קריטיות, כגון עולם הרפואה, ממשלות, עולם הרכבים האוטנומים וכמובן העולם הלוגיסטי.

BlackBerry Secure היא חבילה של פתרונות, שכוללות את הרשת של בלקברי, תוכנת ההטמעה שלה QNX שמאפשרת אישרור בטוח שכולל גם אישור אבטחה להורדת עדכונים. בונסף היא כוללת את חבילת התקשורת שכוללת שיחות מוצפנות עם SecuSmart והודעות עם BBM, כאשר AtHoc מאפשרת כלי התראות והודעות בזמן חירום ועל זה דיברנו לא מעט.

בלקברי כמובן מציעה את UEM (לשעבר BES12) עם מגוון הכלים כמו Dynamics ו Workspaces שמאפשרות ניהול בטוח וכמובן שבלקברי יודעת לנהל את כל נקודות הקצה כמו בלקברי 10,אנדרואיד, iOS וווינדוס פון.

צפו בסרטון של בלקברי.

Roy Shpitalnik
About Roy Shpitalnik 2503 Articles
רועי שפיטלניק, חי חיי בלקברי מאז 2009 אז נחשפתי לראשונה ל8900. עם היסטוריה בעולם הסלולר הישראלי, הדרכות וידע מורחב בנושא הבלקברי, החלטתי שיש קהילה שלמה שחייבת להיות מעודכנת בפרטים הנכונים ולא בנתונים שמנסים לדחוף לה. הקמתי בלוג בלקברי קטן, ולבסוף התמזגתי לתוך הבלוג הזה כדי להביא לכם את הטוב ביותר מעולם הבלקברי.