צפו : השוואה בין הבלקברי Hub של בלקברי 10 לזה של אנדרואיד

אנחנו לוקחים עלינו את המשימות הקשות, ונהנים בהם. החלטנו לקחת את הבלקברי Hub ב 2 הפלטפורמות של בלקברי ולבצע השוואה בין התכונות שלהם. בחרנו בתכונות שמרביתנו משתמשים בהם ביום יום ולא נכנסו לעומק הקורה, בשביל העומק הזה נצטרך עוד כמה השוואות.

אז מה ההבדלים בין בלקברי Hub לאנדרואיד וזה של בלקברי 10 ? יש מעט, לפחות מאז העדכונים האחרונים של בלקברי ל Hub של האנדרואיד. מרבית ההבדלים הם בנוחות ובדרך. מי יותר טוב? זה אתם תחליטו.

Roy Shpitalnik
About Roy Shpitalnik 2504 Articles
רועי שפיטלניק, חי חיי בלקברי מאז 2009 אז נחשפתי לראשונה ל8900. עם היסטוריה בעולם הסלולר הישראלי, הדרכות וידע מורחב בנושא הבלקברי, החלטתי שיש קהילה שלמה שחייבת להיות מעודכנת בפרטים הנכונים ולא בנתונים שמנסים לדחוף לה. הקמתי בלוג בלקברי קטן, ולבסוף התמזגתי לתוך הבלוג הזה כדי להביא לכם את הטוב ביותר מעולם הבלקברי.
 • חברים ידוע לכם במקרה על מקרים בחול של צריבת מסך בכשירי הPRIV ? לצערי לפני כמה ימים שמתי לב לצריבה נוראה בחלק העליון של המסך , יש לי עוד אחריות על המכשיר אבל האם התיקון שווה את זה ?

  • לא מוכרת לי בעיה כזו. אתה יכול לצלם עם מצלמה אחרת כיצד זה נראה?

  • אצלם בהזדמנות מחר , לצערי יש לי צריבה של הבאר העליון עם החלק העליון של דפדפן הכרום .. לא זכור לי שהשארתי את המסך דולק . המקרה של צריבת מסך ידועה במסכי אמולד.. למשל אצל חברתי עם הגלקסי s6 edge שלה סובלת ממסך צרוב של אפליקציית פייסבוק באופן מטריד .
   אצלי המזל זה קצת פחות מורגש אלא רק בהפעלת מסכים לבנים חלקים או באפליקציית blackberry virutal expert
   ששם כמובן המסך מקבל ציון לא עובר .
   אם כבר אנו עוסקים בתקלות מכשיר (בתקווה שלא יהיו)
   נניח ואני פונה ליבואן המכשיר שממנו קניתי לפני 7 חודשיים. האם במקרה כזה יחליפו לי מסך או מכשיר , זאת מכייון שכל חלקי המכשיר מוצפנים ורשומים (החלפת מכשיר תשפיע?)

  • במידה וכך, בדוק מולם. יש מצב.