הבלקברי KEYOne מגיע גם להודו

אנחנו כמעט שבוע אחרי השקת הבלקברי החדש של BB Mobile, והוא יגיע גם לשוק ההודי. בלקברי חתמה על הסכם עם חברת אופטימוס בדומה ל TCL, ונראה ש BlackBerry Mobile תשיק את המכשיר שלה במדינה, והראשונה לקפוץ על כך היא OnlyMobiles.com שהיא רשת אלקטורניקה גדולה בהודו.

המחיר של המכשיר באתר יעמוד על 39,999 רופי, שזה בערך $598, מחיר סביר מאד ביחס למחיר בארה"ב. המכשיר יהיה זמין בסוף חודש אפריל, כך שהוא יהיה זמין למשתמשים ההודים בצמוד להשקה בצפון אמריקה ואירופה.

יהיה מעניין מאד לראות את הבלקברי החדש נמכר בהודו, כאשר גם אופטימוס תשיק מכשיר בלקברי בהמשך וגם היא תמכור לשוק ההודי. זה מעלה מספר שאלות לגבי ההתנהלות של 2 החברות בתוך המדינה כאשר שניהן מוכרות מכשירים ממתוגים של בלקברי. האם יהיה שוני בשיווק או בשירות הלקוחות, זה יכול להיות מעניין.

Roy Shpitalnik
About Roy Shpitalnik 2504 Articles
רועי שפיטלניק, חי חיי בלקברי מאז 2009 אז נחשפתי לראשונה ל8900. עם היסטוריה בעולם הסלולר הישראלי, הדרכות וידע מורחב בנושא הבלקברי, החלטתי שיש קהילה שלמה שחייבת להיות מעודכנת בפרטים הנכונים ולא בנתונים שמנסים לדחוף לה. הקמתי בלוג בלקברי קטן, ולבסוף התמזגתי לתוך הבלוג הזה כדי להביא לכם את הטוב ביותר מעולם הבלקברי.